Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72796 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 796 db
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (37176942)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklós központjában egy családi házat az alábbi para...
32 800 000 HUF
324 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (24741243)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 69 m2-es, 3 szobás, polgári stílusú napfényes téglalakást. A lakás k...
34 900 000 HUF
505 797 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szajoli családi ház hirdetés (62232389)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1527 m2
Szobaszám: 5
A Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál  Szajolban ba1980-n épült, szigetelt házat. A főbb jellemzők: az ingatl...
69 000 000 HUF
466 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (44936932)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged belvárosában, az Árkádtól néhány perc sétára eladó egy 64 m²-es, első emeleti, tégla építésű lakás. Főbb paraméterek:3 k...
64 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (83444982)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó 50 m²-es családi ház Szeged- KiskundorozsmánSzeged Kiskundorozsma városrészében, jó elhelyezkedéssel eladó egy 50 m²-es c...
28 590 000 HUF
571 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47231392)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Óváros szívében, a Belvárostól és a Fórumtól pár perc sétára, 2. emeleti, tágas, világos hangulatos lakás, impozáns t...
86 000 000 HUF
1 102 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (74551799)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Veszprémben egy 52 nm-es, 3 szobás kényelmes otthon vagy befektetés! Egy igazán jól használható, 3 szobás, 60 négyzetmé...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (84349383)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2
Eladó telepített mobilház Veszprém Csatárhegy Veszprém Csatárhegy kedvelt, csendes részén kínálok megvételre egy különleges ha...
31 900 000 HUF
638 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi családi ház hirdetés (57434253)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 994 m2
Szobaszám: 3
Építkezők, befektetők figyelem kivételes lehetőség Alsóörsön! Eladó egy 996 m²-es, tágas telek Alsóörs csendes, nyugodt körny...
93 900 000 HUF
1 173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Papkeszi családi ház hirdetés (74193544)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Papkeszin csendes, nyugodt környezetben Papkeszin kínálunk megvételre egy 85 nm-es, felújított családi házat...
68 900 000 HUF
810 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (79234539)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (44328254)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 5
Tágas terek, hangulatos fedett terasz és igényes otthon Családi ház eladó Sopron egyik kedvelt, családi házas övezetében kínál...
145 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nágocsi családi ház hirdetés (29349924)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 17261 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nágocson eladó egy kiváló állapotú, téglaépítésű családi ház, amelyhez kiemelkedő mezőgazdasági adottságokkal rendelkező, össze...
72 300 000 HUF
425 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (51452778)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Salgótarjánban a belvároshoz közeli Munkácsy úton, eladásra kínálok egy 1. emeleti, ízlésesen és gépészetileg is felújított, eg...
16 000 000 HUF
421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (33528734)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 5
Eladó 140 nm alapterületű könnyűszerkezetes önálló csaladiház POMÁZON! Az alsó szinten tágas nappali, ebédlő, amerikai konyha...
144 900 000 HUF
1 035 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (53974397)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Hajdúböszörmény csendes részén 1986-ban épült, 2016-ban teljes körűen felújított, K-NY-i tájolású, körbenapozott, téglaépítésű ...
149 000 000 HUF
596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43345163)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Boldogfalvikertben 1978-ban épült, belső kétszintes, nappali+2 szobás, 79 nm-es, tégla építésű társasházi lakás, sajá...
77 490 000 HUF
980 886 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári ikerház hirdetés (32877554)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 922 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Polgáron 1998-ban épült, belső kétszintes, nappali+1+3 fél szobás, 197 nm-es, duplakomfortos, téglaépítésű ikerház eladó. K-NY-...
59 000 000 HUF
299 492 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyűrűsi családi ház hirdetés (89723353)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 3878 m2
Szobaszám: 4
Olcsó ház nagy telekkel Gyűrűsön - alakítsd saját elképzelésed szerint! Vidéki nyugalom és az új élet lehetősége egyben! Ha egy...
16 000 000 HUF
179 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (89433675)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
XXII. Ker. Budafok csendes utcájában eladó egy, 2000-ben, b30 -as téglából épült, családi ház (ikerház). Amely két emeletre épü...
149 900 000 HUF
609 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal