Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72796 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 796 db
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (72469277)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 5
Hernádon, Budapest határától mindössze 30 km-re eladó egy 134 m²-es, kétszintes családi ház 1438 m²-es telken! Megvételre kínál...
89 000 000 HUF
706 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi egyéb lakás hirdetés (77149125)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pest vármegyében Cegléden a belvárostól néhány perc sétára egy 59 nm-es kertkapcsolatos galériás lakás. Az ingatlan pár é...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői családi ház hirdetés (44933676)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő hely...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (83718792)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen kínálok megvételre egy tégla építésű házrészt 315 nm saját kertel. Az ingatlan 1990-ben épült beton alapon tégla falaz...
71 500 000 HUF
831 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (15344295)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1574 m2
Szobaszám: 3
Dabas csendes utcájában kínálok megvételre egy 30 nm alapterületű tetőtér beépítéses kis házat 1500 nm -es telekkelA tetőtérrel...
29 990 000 HUF
624 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (34764437)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkelVecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95 m...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (71834973)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Gyál frekventált részén kínálom megvételre ezt a 180 nm lakótérrel rendelkező családi házat, 530 nm-es telekkel. Az ingatlan a ...
103 500 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (63345649)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy téglaépítésű társasházi lakás Cegléden. Az ingatlanban előszoba, konyha, kamra, fürdő wc-vel valamint egy galériás sz...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (83524635)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 61000 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok egy 6. 1 Hektáros 112 m2-es tégla családi ház és tárolásra állattartásra alkalmas tégla gazdasági épülettel!...
85 000 000 HUF
758 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (71265789)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi ikerház hirdetés (49338321)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőségű új építésű ikerház felek Dánszentmiklós legújabb LAKÓPARKJÁBANMegbízható kivitelezőtől Várható átadás: 2026. S...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (37493251)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 6
Eladó Cegléden városközponthoz közeli nagy családi ház 150 nm2 + 32 nm2-s külön álló ingatlan az udvarban + 36nm2-s üzlethelyis...
108 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (93923356)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Cegléden a Budai Delikát közelében 86 nm-es újépítésű, kétszintes lakás eladó kiváló minőségű, magas műszaki tartalommal! Alkal...
68 000 000 HUF
790 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (64297241)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Ide valóban csak költözni kell! ! Pest megyében Erdőkertesen megvételre kínálom ezt a remek különálló családi házat újszerű áll...
140 000 000 HUF
1 228 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (66594478)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Rengeteg lehetőséget kínáló, teljeskörűen felújított ingatlan keresi új tulajdonosát! Eladó Cegléd egyik legkedveltebb városrés...
115 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (81477933)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2328 m2
Szobaszám: 3
Eladó Cegléden 2328 nm -es telken, 78 nm-es családi ház! Az ingatlan teljes alapterülete alatt száraz pince található. Beton al...
42 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (77473778)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4 s...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (94838757)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: 2
Cegléden az Öregszőlőben eladó egy 81 négyzetméteres újépítésű családi ház 1282 négyzetméteres telken! Az ingatlan szerkezetkés...
39 900 000 HUF
492 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (22319467)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagykátán, a város szívében! Eladásra kínálunk Nagykátán, az István király vendéglő közelében egy 2 szintes, ...
65 000 000 HUF
691 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63253831)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető 4. emeleti 2 szobás lakás a 3-ik kerület Huszti úton! Az ingatlan kiváló környéken található Óbudán-Pa...
73 900 000 HUF
1 478 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal