Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73069 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 069 db
Eladó Pomázi ikerház hirdetés (44472334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 4
Kiváló ár/érték arány, Szelistyén 1 szintes ikerház fél eladó Boglárka utcában eladó egyszintes, nappali+2, 5 szobás ikerházfé...
85 000 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (44382836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Recski családi ház hirdetés (51932433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Recsken. a falu központjában, mégis nyugodt csendes utcában, kínálunk eladásra 1077 m2-es telken egy 51 m2-es...
14 500 000 HUF
284 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (38834373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
42 980 000 HUF
1 048 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (23738726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok Zala Vármegyében, Zalaegerszegen egy közel 100 nm-es panorámás lakóingatlant. Kiváló lehetőség nagycsaládoso...
52 400 000 HUF
569 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai egyéb lakás hirdetés (33634327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nagykanizsa kedvelt, kertvárosias részén új építésű lakóparkban eladó 69 nm-es 1. emeleti lakás, nappali+2 félszobás lakóhelyis...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai egyéb lakás hirdetés (27877849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nagykanizsa kedvelt, kertvárosias részén új építésű lakóparkban eladó 118 nm-es 1. emeleti+tetőtér beépítésű lakás, nappali+1 s...
72 000 000 HUF
610 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymarosi családi ház hirdetés (77319392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 1744 m2
Szobaszám: 7
Páratlan panoráma a Dunakanyarra és a Visegrádi Fellegvárra - két telek, két épület, végtelen lehetőség! Ez az ingatlan több ...
127 900 000 HUF
765 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (28275724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
~ Egy hely, ahol a csendnek is hangja van ~ Képzeld el, hogy reggelente a szél lágy susogása kíséri az ébredést. a teraszról k...
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (39889993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (77112343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 5
79 900 000 HUF
639 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (35367432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43774695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belvárosában, a Perczel Miklós utcában eladó egy különleges, 129 m²-es, erkélyes luxuslakás! a III. emeleten található (hi...
94 000 000 HUF
728 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (23364275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 3638 m2
Szobaszám: 3
2 Szobás, nappalis ház eladó Tengelicen a szőlőhegyen! 3638 Négyzetméter sík terület tartozik hozzá, amely 2 részből áll. 1251...
21 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári panel lakás hirdetés (82353144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 28 nm garzonlakás eladó. a lakás 4 emeletes panel társasház első emeletén helyez...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposszekcsői családi ház hirdetés (73655848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye, Kaposszekcső településen eladó egy 1843 nm telken levő 131 nm családi ház. Az épület régebben kocsmaként üzemel...
25 000 000 HUF
190 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (97778748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd kedvelt utcájában 700 nm-es telken eladó egy 2009-ben épült, mediterrán stílusú, 140 nm-es lakóterületű, ...
117 000 000 HUF
835 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (46863774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 31, 5 nm loggia-val kialakított felújított garzonlakást kínálok eladásra. Az ing...
26 300 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (91238378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás 1. emeleti lakás eladó Pécsen a Komlói úton! 4 Emeletes téglaépületben található. a fűtésről gázkazán, a melegvízrő...
33 800 000 HUF
662 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79477927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal