Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72322 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 322 db
Eladó Balatonkenesei családi ház hirdetés (22753398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 3
Balatonkenese központjában családi ház eladó! A családi ház Balatonkenese központjában található, polgármesteri hivatal és or...
77 000 000 HUF
740 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (49936375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2
Mátraderecske szívében, 729 m²-es telken eladó egy vályog és tégla építésű, részben felújított családi ház, amely tökéletes leh...
14 500 000 HUF
278 846 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (99292389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 2
Jó állapotú kis ház a mofettától pár percre – ideális nyaralónak vagy befektetésnek! Mátraderecske központjában, mindössze 5 ...
7 800 000 HUF
210 810 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (44343475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Dávod központjában 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található 2 szoba, nappali, kony...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (89351497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a földszinti lakást SIÓFOK-SZABADIFÜRDŐN! Szabadifürdőn medencés tár...
85 900 000 HUF
1 385 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szőlősgyöröki családi ház hirdetés (63335445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2650 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy tégla építésű részben felújított Családi ház Szőlősgyörök központi részén! Az ingatlan jellemzői: -2650 m2 ...
38 900 000 HUF
580 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93476135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 4
Ráckevén 2 generációs, 4 szobás, duplakomfortos családi ház ELADÓ! ! ! ! ! Ráckeve Budapesttől délre, a Csepel-sziget déli ré...
67 900 000 HUF
440 909 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (76233145)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 4
Ráckevén a Fő utca közvetlen szomszédságában Eladó 4 szobás Újépítésű családi ház. Telek mérete: 230 m2 Ingatlan paraméterei...
55 000 000 HUF
591 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi családi ház hirdetés (71776873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Kosdon 6 km-re Váctól, csendes zsákfaluban egy 68 nm-es önálló családi ház. Az ingatlan 1960 körül épült vegyes falazat...
71 000 000 HUF
1 044 117 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (13422944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű családi ház Ráckeve újonnan épülő övezetében! Fedezze fel ezt a 2022-ben épült, modern családi házat Ráckeve...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (97553624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 3
Minőségi felújításon átesett, stílusos családi ház Dömsödön – Budapest közelében, a Duna partján! Akár két generáció számára is...
79 900 000 HUF
532 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (98789377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 987 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családi ház nagy telekkel Szigetszentmiklós kertvárosi részén! Ha tágas otthont keresel egy nyugodt, kertvárosi...
94 900 000 HUF
545 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makádi családi ház hirdetés (53285527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 3
Falusi CSOK-ra alkalmas lehetőség Makádon – gazdálkodásra is kiválóan alkalmas telek, felújítandó parasztházzal, borospincével!...
18 500 000 HUF
308 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (24444747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 3
Eladó Újszerű Kétgenerációs 96 nm-es Családi Ház Dömsödön – 2400 m² Telekkel, 20nm-es Garázzsal, Külön Lakrészekkel! Dömsöd ke...
57 500 000 HUF
598 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (54248963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 4
Tágas családi ház eladó Ráckevén – Mesés kert, nagy terasz, garázs és pince! Ráckeve központjához közel, csendes, rendezett ut...
71 900 000 HUF
630 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lórévi családi ház hirdetés (48774487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ÁRON! Tágas családi ház eladó Lóréven – a Duna főágától pár percnyire, gondozott kerttel és melléképületekkel Lórév ny...
68 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (63439464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
X. kerület Lenfonó utcában 2+1 szobás erkélyes lakás eladó. A lakás 68 nm-es, részben felújított, szobái körbejárhatók. Konyhá...
70 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (18349825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1786 m2
Szobaszám: 3
Fenntartható ház Sükösdön - 5KW-os napelemmel! Sükösd központjától mindössze 5 perc sétára kínálunk megvételre egy 90 m2-es, t...
29 900 000 HUF
332 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (44964124)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi ház Gárdonyban. 1985 -Ben épült. Eddig nyaralónak használtuk. Alap Szoba. , Nappali, konyha, ebédlő. , Közlekedő,...
84 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási családi ház hirdetés (38945459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 2
Egy ingatlan legnagyobb értéke a lokáció. Itt maximálisan teljesül! Gyenesdiás frekventált részén, gyönyörű, új építésű házak ...
74 900 000 HUF
706 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal