Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72428 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 428 db
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (94397251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladásra kínálok egy kétszintes, 146, 5 m2-es családi házat Abony kertvárosi részén, nyugodt, barátságos környezetben. Az épüle...
59 150 000 HUF
405 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (37994339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1914 m2
Szobaszám: 3
Eladó álomotthon Ceglédbercelen! Ceglédbercel Pest vármegyében található, az M4-es autópálya közelsége miatt Budapest fél óra...
104 900 000 HUF
699 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (91592315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (84618947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Szentesen, a városközpont közelében! ! Szentesen, a belvároshoz közel kínálunk megvételre egy 85 m2 hasznos ...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (75373752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 5
Solt központjában 308 m2 telekterületen elhelyezkedő, folyamatosan karbantartott, 5 szobás családi ház eladó! A rendkívül jó ...
59 900 000 HUF
402 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (46343573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 375 m2
Telekterület: 1120 m2
Szobaszám: 6
Ritkaság a vidéki ingatlanpiacon! Akasztó központi részén, 1120 m2 telekterületen nagymértékben felújított, kétszintes, 375 m...
74 900 000 HUF
199 733 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (43622131)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 5
59 900 000 HUF
402 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (59232343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
59 150 000 HUF
405 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (54242957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (93335862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (54735252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (61254457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
13 000 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (74323259)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két lakásos házrész eladó Cegléd frekventált részén. a két 48 m2-es lakás kívánság szerint egybe nyitható vagy külön lakóegység...
34 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (96747753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1533 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Csépán, csendes utcában egy 115 m2-es, 3 szobás, kertes családi házat, mely 19...
21 999 000 HUF
191 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (84735654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 5
Sándorfalván, teljeskörűen felújított, 2 szintes, 150 nm-es családi ház, 986 nm-es telken eladó. A napfényes ingatlan földszin...
129 990 000 HUF
866 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (75465999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 143 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Újvárosi részén található, 576 nm telek tartozik h...
41 450 000 HUF
289 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (42936445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 686 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Többgenerációs otthon nyugalmas környezet Csongrád szívében! Eladásra kínálom Csongrád-Csanád vármegyében, Csongrádon, egy csen...
33 000 000 HUF
336 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (46573653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 3
Csépán, eladó egy jó állapotú Családi ház. a vegyes falazattal, tégla alappal megépült 83, 5 nm családi ház, nem messze a közpo...
13 900 000 HUF
167 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34776636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok megyében, Kunszentmártonban eladó egy felújítandó, 3+1 szobás családi ház csak az OTP Ingatlanpont kínálat...
2 700 000 HUF
33 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (47312378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 100 nm-es, 3 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 899 nm-es telek. Az in...
55 900 000 HUF
559 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal