Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72430 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 430 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (42864373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 5
Belváros kapujában – prémium családiház eladó! Eladásra kínálunk egy minden részletében belsőépítész által megálmodott, 350 m...
128 900 000 HUF
368 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi egyéb lakás hirdetés (35323393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó fiatalosan felújított, kertkapcsolatos lakás Keszthely belvárosában! Keszthely szívében, a Balaton partjától kényelmes ...
46 800 000 HUF
1 040 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mesztegnyői családi ház hirdetés (84235499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 6
1. Magyar leírás Mesztegnyőn, egy csendes, barátságos környezetben található ez a kétszintes, 220 m²-es családi ház, amely mér...
45 000 000 HUF
204 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (83132943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 6
Békéscsabán, a 3. kerületben 166 nm-es, 5 szoba + nappalis, modern és színeiben mediterrán stilusú családi ház eladó! Főépüle...
79 900 000 HUF
481 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (23793244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tiszaalpár központi részén, a focipályával szemben, nyugodt környezetben, mégis remek elhelyezkedéssel kínálunk eladásra egy 12...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (33452341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyömrőn, 2 generációssá alakítható ingatlan eladó! A 31-es főúthoz közeli szűk utcában, egy utcafronti kis ház (28 m2) és mögö...
54 900 000 HUF
857 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (88822979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű földszinti lakást 1...
56 040 500 HUF
1 057 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (77848594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 53 nm alapterületű első emelti lakást ...
58 662 500 HUF
1 106 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári egyéb lakás hirdetés (38894765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sárváron a termálfürdő közelében épülő 6 lakásos társasházban kínálunk vételre egy nettó 29 nm, bruttó 40 nm alapterületű tetőt...
38 194 750 HUF
954 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hollókői családi ház hirdetés (45777699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 3
Hollókő varázsa – otthon vagy vendégház lehetőség a világörökség szívében! Ha mindig is vágyott egy különleges helyre, ahol a...
24 900 000 HUF
276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (44454943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1362 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Mezőkovácsházán tégla falazatú, 130 m2-es családi ház, tágas terekkel, ideális nagyobb családok vagy többgenerációs együt...
14 000 000 HUF
107 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (99835489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 3
Békéscsaba belvárosában igényesen felújított polgári típusú, tégla falazatú, 160 m2-es, tágas családi ház eladó! Ingatlan par...
75 900 000 HUF
474 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi egyéb lakás hirdetés (45577369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ha olyat szeretne ahol szinte mindent Ön álmodhat meg! Zalakaroson 4 lakásos, egyedi udvarral rendelkező társasházi lakás várj...
79 800 000 HUF
480 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői családi ház hirdetés (88892833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma