Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72652 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 652 db
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (67267815)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 3
Naplás Tó Közelében - Ikerház - 3 Szoba - Jó Állapotú XVII. kerületben - Naplás tó közelében eladóvá vált egy 3 szobás ikerház...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (55444838)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Ahol a művészet és az otthon összefonódik Bókaytelepen, a nyugalom és inspiráció szigetén, eladó egy különleges családi ház, a...
99 900 000 HUF
868 695 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veszprémi ikerház hirdetés (16642653)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 4
Veszprémben belvároshoz közel eladó egy ikerházrész, melynek főbb paraméterei a következők: - 1986-ban épült téglából - 407nm-...
148 900 000 HUF
1 128 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (38563663)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás VÁRPALOTÁN! ! FIGYELEM! - a lakás felújítást igényel, de lakható - Belváros közeli - Csendes, nyugodt k...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (77797424)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó polgári stílusú lakás pétfürdőn, kiemelt zöld övezeti RÉSZEN! FIGYELEM! - a lakás TEHERMENTES - azonnal birtokba VEHET...
64 990 000 HUF
474 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi ikerház hirdetés (64199347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 439 m2
Szobaszám: 4
Otthon start hitel csok+ ALKALMAS! ! ! Azonnal költözhető! Első lakóegység ára: 92. 9 M Ft Eladva Hátsó lakóegység ára: 95...
95 900 000 HUF
1 065 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (75178379)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Nyírszőlős központjában, Felújított, 85 nm-es, 3 Szobás Családi Ház eladó. A ház 2025-ben teljes körű felújításon...
64 900 000 HUF
763 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73645732)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán- Kőlaposon, eladásra kínálok Új építésű, Nappali + 3 szobás, 104 nm-es, önálló családi házat, 11 nm-es fedett tera...
87 500 000 HUF
841 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74442314)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Ságvári kertvárosban 1. emeleti, Felújított állapotú, Nappali + 1  szobás, dupla erkélyes, 38 nm-es lakás tégla é...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74929538)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Arany János utcában tégla építésű, szigetelt társasházban Földszinti, 2+1 szobás, 66 nm-es lakás eladó! A lakás...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54239229)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladásra kínálok egy földszinten elhelyezkedő, 51 nm-es, 2 szobás lakást, szigetelt, panel építé...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49233594)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Autóbusz állomás közelében 2 szobás, erkélyes, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es lakás, tégla építésű társasház 2...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (88885335)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a Búza tér szomszédságában eladásra kínálok egy 76 nm-es, 2. emeleti társasházi lakást. Az ingatlan felújításon e...
52 500 000 HUF
972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (33184377)
2 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Borbánya központjának csendes utcájában, 84 nm-es, 3 külön nyíló szobás, járólap és parketta burkollattal, fa nyílá...
52 900 000 HUF
629 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77823376)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Borbánya csendes, rendezett részén eladó egy 695 nm-es, szépen karbantartott telken fekvő, 84 nm-es családi ház. Az...
52 900 000 HUF
629 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (17125954)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában – Új építésű lakások 2027. Márciusi átadással Kiváló elhelyezkedésű, modern társasházban új é...
54 990 000 HUF
948 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (98789445)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 11
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű már csak egy db lakás 2027 nyári átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Má...
38 700 000 HUF
1 138 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (51483257)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklóson, a tököli Tesco közelében, csendes, nyugodt utcában található ez a szomszédok nélküli pompás családi otthon...
80 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73839573)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklóson, a közkedvelt Losonczi utcában, rendezett, zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy világos, napfényes, 1 s...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai házrész hirdetés (33477872)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 181 m2
Szobaszám: 3
Gyula frekventált részén eladó egy társasházzá nyilvánított műemléki jelentőségű területen fekvő házrész. Ez a kiváló lokációjú...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal