Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72652 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 652 db
Eladó Gyöngyösi panel lakás hirdetés (47245622)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨Eladó, felújított 60 m2-es, 2+1 szobás, földszinti, klímás lakás gyöngyösön – ringsted utcában! ✨ Gyöngyös kedvelt déli városr...
36 499 000 HUF
608 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi ikerház hirdetés (79684477)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladók, prémium minőségű megújuló energiájú családi házak Szombathely déli városrészén! Modern otthonok kiemelkedő műszaki ta...
98 000 000 HUF
1 076 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (22434744)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új otthont keres? Székesfehérvár csendes külvárosi részén eladó egy 4. emeleti, 53m2 -es panel építésű, erkélyes lakás. Elosz...
49 990 000 HUF
943 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84463495)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított belvárosi lakás eladó! Debrecen, belvárosában a Darabos utcán, 65 nm-es, nappali +2 szobás, teljesen felú...
71 900 000 HUF
1 106 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (54444422)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 5
Érd Parkváros kedvelt részén eladóvá vált egy nagyon barátságos, praktikus elrendezésű otthon. a ház könnyűszerkezetes, kívül-b...
114 000 000 HUF
912 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (46826623)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy negyedik emeleti, két szobás lakást. Az ingatlan 47 négyzetméteres hivatalos alapterülettel rendelkezik, ...
30 500 000 HUF
648 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (64733141)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón a Bánomkertben, első emeleti, 40nm-es, 2 szobás, tégla lakás eladó. A szobák külön bejáratúak, mindkét helyisé...
39 900 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (29368437)
2 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Libakertben eladó erkélyes garzonlakás! Debrecen közkedvelt részén, a Libakertben eladó egy jó állapotú, bútorozott, 1 szobás...
46 900 000 HUF
1 302 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (37729621)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 2197 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Négy szobás családi ház eladó Fejér vármegyében, Előszálláson eladóvá vált egy csendes környezetben fekvő 90 négyzetméteres la...
16 500 000 HUF
181 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42396599)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ha a belváros pezsgéséhez közel, mégis nyugodt, szerethető otthonra vágyik, akkor ez a lakás igazán különleges lehetőség. A VI...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (44767951)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Béke városrészben eladó egy 4 emeleti, két szobás 47 nm-es panel lakás. a lakás elosztása praktikus, két külön nyíló szoba kény...
30 500 000 HUF
648 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (57966851)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy otthon, ami az első pillanattól MEGÉRINT! Van az a lakás, ahová belépve az ember érzi itt minden a helyén van. Nem kell t...
76 600 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (75478512)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 2197 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
16 500 000 HUF
181 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (23456828)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Százhalombatta Dunafüredi városrészében egy hangulatos, retró stílusú kétszobás, 110 m2-es alapterületű ...
74 900 000 HUF
680 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (43311389)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúsámson-Sámsonkert csendes, nyugodt részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, összesen 1634 m²-es telken fekvő, aká...
105 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói ikerház hirdetés (74323815)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúszoboszló-Bánomkertben, csendes, kertvárosi környezetben, teljes körűen felújított, duplakomfortos, hőszigetelt, 3 szintes...
89 900 000 HUF
864 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93351437)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét, Katonatelepen, néhány éve épült, egyszintes 3 szobás + nappalis-étkezős igényes, szép családi ház nagy terasszal, al...
85 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77734494)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Fészek lakóparkban nappali+2 szobás lakás eladó! Az ingatlan a 2. emeleten található, 68 nm-es, nappali+2 szob...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72339543)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói lakás valódi térrel és valódi potenciállal, a Városliget közelébenZugló egyik olyan részén keresel lakást, ahol a zöldeb...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57684244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal