Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72652 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 652 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (64414937)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet ÉPÜLET A lakás egy panelprogram...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32445929)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza Szalag utcán, 2. emeleti, 82 nm-es, erkélyes, felújított, Nappali + amerikai konyhás, + 3 szobás lakás eladó! Jelle...
73 900 000 HUF
901 219 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (12694839)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, az Északi körúton egy 57 nm-es, nappali + 1 szobás földszinti tégla lakás! Nyíregyháza frekventált részén,...
42 900 000 HUF
752 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (73393866)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, felújított családi ház Gyál kedvelt részén – CSOK Pluszra és Otthon Start hitelre is alkalmas! Gyál frekventál...
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (32657749)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 17 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, kétszintes, saját kertkapcsolatos sorházi lakások eladók Dunaharasztin! Dunaharaszti egyik kedvelt, családbarát r...
102 900 000 HUF
1 210 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (56168452)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson, a Duna közelében felújított családi ház eladó! Szigetszentmiklós kedvelt, természetközeli részén, a Duna...
79 000 000 HUF
1 161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (26737831)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 3
Új építésű ikerházfél eladó Gyálon - modern otthon, praktikus elrendezés, kiváló lokáció! Gyál kedvelt, jól megközelíthető ré...
97 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (33746381)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Érsekcsanádon családi ház ELADÓ! Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Érsekcsanád csendes, rendezett részén eladó egy 120 nm-e...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (73321792)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1888 m2
Szobaszám: 4
ÉrseÉrsekcsanádon 145 m2-es 4 szobás családi ház nagy telekkel csendes, központi helyen eladó. a környékrőla település Budapest...
18 990 000 HUF
130 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (41844175)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán a központban egy családi házat. Az 1950-es években vegyes falazattal épült ingat...
14 000 000 HUF
172 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (85992352)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 4
Felújított otthon Bácsbokodon hatalmas telekkel! Ha egy felújított, tágas családi házat keresel nyugodt környezetben, ahol már ...
25 500 000 HUF
271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44489839)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház gyönyörű kerttel és kiváló felszereltséggel! Azonnal beköltözhető! Ha nyugalomra, rendezett kö...
105 900 000 HUF
1 323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94347734)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 3
Teljesen megújult, világos családi ház a 18. kerület kedvelt részén! Teljes mértékben felújított, két fürdőszobás, hőszigetel...
134 900 000 HUF
1 482 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24719434)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (32793964)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerület, Erzsébettelep rezsimentes OTTHON! Napelemmel felszerelt, gazdaságosan fenntartható otthon, ahol a mú...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (59459882)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Befektetői aranybánya csepelen 4 funkció egy áráért! Lakhatás és azonnali passzív JÖVEDELEM Családi ház + Külön lakrész + Üzle...
134 900 000 HUF
721 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (37224949)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magasemeleti, 1+2 félszobás panel, csendes mellékutcában, jó közlekedéssel - XIX. kerületben, a Jókai utcában eladó egy 59 m2-...
67 000 000 HUF
1 135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (32286163)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 67 nm-es, napfényes lakás Kispest kiváló zöldövezetében, saját sorompós parkolóval és remek lakóközösséggel. Irányár: ...
74 800 000 HUF
1 116 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (75716774)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújított, erkélyes otthon Kispest szívében világos, barátságos hangulat Kispest csendes, jó hírű részén, egyik frekven...
73 400 000 HUF
1 384 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi ikerház hirdetés (33388747)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A település központjában, mégis csendes kis utcában kínálok megvételre egy 2025-ben készült minőségi kivitelezésű, kiváló elren...
92 990 000 HUF
1 056 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal