Eladó jó állapotú ház - Bácsbokod (84365821)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Bácsbokod
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:94 m2
  • Telekterület:2096 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1950
  • Szobaszám:4
Mester Dorina
+36-(20)-427-0376
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ047609
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Bácsbokod

Felújított otthon Bácsbokodon hatalmas telekkel! Ha egy felújított, tágas családi házat keresel nyugodt környezetben, ahol már nem kell a felújításokkal bajlódnod, akkor ezt mindenképp látnod kell! Főbb jellemzők:Bácsbokodon eladó egy 94 m²-es családi ház, 2096 m²-es, lakóövezeti telek rengeteg lehetőséggel! 3 Külön nyíló szoba, nappali + konyha + étkező egy légtérben modern, élhető tér, közlekedő, fürdőszoba + külön WCúj terasz tökéletes pihenéshez, külön mosókonyha, műhely és garázs is kapott helyett az udvaron. Felújítások, amik igazán számítanak:- Teljes tetőfelújítás (új lécezés, kőzetgyapot szigetelés, fóliázás)- Új víz- és szennyvízvezeték rendszer- Teljes elektromos hálózat csere (rézvezetékek, 1x32A + fi relé)- 5 cm külső szigetelés- Új burkolatok (hideg + meleg)- Frissen betonozott helyiségek- Műanyag, hő- és hangszigetelt nyílászárók- Beépített led spot világítás- Hűtő-fűtő klíma- Vadonatúj kombi gázkazán + radiátoros központi fűtés- a konyha újszerű, gépesítve (gáztűzhely + páraelszívó), és a vételár részét képezi! a hatalmas telek ideális:kertészkedéshez, gyerekeknek, állattartásra vagy akár további fejlesztésekhez. Miért különleges ez az ingatlan? Mert a nagyobb, költséges felújításokon már túl van neked már csak költözni kell! Ne maradj le róla! Hívj bizalommal és nézzük meg együtt ezt a kiváló adottságú otthont! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Bácsbokodi jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Bácsbokod oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 25500000 Ft és mivel az alapterülete 94 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 271277 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Mester Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Baja összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal