Eladó új építésű ház - Ballószög (72755248)

• Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:150 m2
  • Telekterület:2200 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2027
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
Zombori Mátyás
+36-(30)-616-2143
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Otthonok és megoldások! Ballószög, belterületén 2200 nm telek,...

Otthonok és megoldások!
Ballószög, belterületén 2200 nm telek, 150 nm , 2 szintes, téglaépítésű, új építésű családi ház eladó. a képen látható látványterv belső átalakítása igény szerint változtatható. Várható kulcsrakész átadás: 2027 i. Félév.
Ha felkeltette érdeklődését ez az igényes új építésű családi ház irodánkban a kivitelezővel részletesen tájékoztatjuk a részletes műszaki paraméterekről és a fizetési feltételekről. Hívjon bátran! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Ballószögi új építésű 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Ballószög oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 118750000 Ft és mivel az alapterülete 150 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 791667 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zombori Mátyás összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal