Eladó felújítandó ház - Bonyhád
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Bonyhád
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:77 m2
- Telekterület:373 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1940
- Szobaszám:3
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Cserépkályha
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Zentainé Pfeiffer Márta
+36-(70)-716-9251
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Amennyiben Önnek minden fillér számít, és szívesen élne szép h...
Amennyiben Önnek minden fillér számít, és szívesen élne szép helyen, széppé varázsolt házban, akkor érdekelheti ez az ingatlan!
Bonyhád-Majoson megtalálja a zöld környezetet, a biztonságot, a nyugalmat, de néhány perces autóúttal a város adta kényelmet is. Nézzük meg együtt, hogyan adná meg e háznak a második esélyt. Kedvére felújíthatja, az udvart is parkosíthatja ízlése szerint.
Amit tudnia kell:
▪ 5 kamrás cserépkályha áll a ház közepén, de 3 db hűtő-fűtő klímaberendezés (H-tarifával! ) Is készen áll arra, hogy a fatüzelés alternatívája legyen.
▪ 2 Szobában készült el a gipszkarton borítás, és a laminált parketta
▪ a külső nyílászárók cseréje megtörtént; a minőségi fa ablakok alumínium redőnnyel, szúnyoghálóval vannak felszerelve
▪ a tetőszerkezet rendben (17 éve lett felújítva, az ereszcsatornák cserélve, a víz- és szennyvízvezetékek szintén)
▪ kitéglázott pince
Az ingatlan regisztrációs száma: H482806
Teljes körű pénzügyi megoldásokról díjmentesen tájékoztatunk.
Minden élethelyzetre végzünk pénzügyi elemzést.
Amennyiben a vásárláshoz hitelre lenne szüksége, kollégám egyedi konstrukciókkal, díjmentes szolgáltatással áll rendelkezésére! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Bonyhádi felújítandó 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Bonyhád oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 12900000 Ft és mivel az alapterülete 77 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 167532 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zentainé Pfeiffer Márta összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Szekszárd - Széchenyi utca összes hirdetése között is.

