Eladó újszerű állapotú ház - Cserkeszőlő (44564748)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Cserkeszőlő
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:137 m2
  • Telekterület:785 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1983
  • Szobaszám:4
Kovács Aranka Katalin
+36-(30)-394-0120
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ077785
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Cserkeszőlő

Cserkeszőlőn kiváló elhelyezkedésű, 137 m²-es téglaház eladó! Cserkeszőlő egyik legjobb részén kínálom megvételre ezt a 137 m² alapterületű, téglaépítésű családi házat, amely ideális választás akár családoknak, akár befektetésnek is! Elhelyezkedés:Az ingatlan elhelyezkedése kiemelkedő boltok, iskola, óvoda pár perc sétával elérhető, a híres cserkeszőlői gyógy- és strandfürdő mindössze 7 perc sétára található. Főbb jellemzők: 137 m² lakótér Stabil, tégla építés 4 külön nyíló szoba 2 fürdőszoba WC-vel Tágas, világos konyha étkezővel Műanyag, 3 rétegű hőszigetelt nyílászárók Garázs az ingatlanon belülMiért érdemes megnézni? Kiváló lokáció minden fontos intézmény gyalog elérhető Ideális nagycsaládosoknak vagy többgenerációs együttélésre a fürdő közelsége miatt kiváló befektetési lehetőség (vendégház, apartman) Praktikus elosztás, jól kihasználható terekEz az ingatlan egy ritka lehetőség Cserkeszőlőn, ahol a kényelem, elhelyezkedés és értékállóság egyszerre adott. Ne maradjon le róla hívjon bizalommal, és tekintsük meg együtt! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Cserkeszőlői újszerű állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Cserkeszőlő oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 68000000 Ft és mivel az alapterülete 137 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 496350 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács Aranka Katalin összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal