Eladó átlagos állapotú ház - Csesztreg
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Csesztreg
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:101 m2
- Telekterület:950 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1950
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Komfortos
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

András Jolán
+36-(70)-315-0223
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Családi ház, Csesztreg, 101nm, 22500000 Ft
Zala megye nyugati részén, a Kerka völgyében, Lenti és Zalaegerszeg között fekvő Csesztreg községben vált eladóvá a fotókon látható családi ház. Az épület beton alapra téglából épült, az 50-60-as években. Szerkezetileg megfelelő, jelenleg is lakható állapotban van, de korszerűsítés, csinosítás szükséges lehet. Az épület 101 m2 hasznos alapterületű, három szobás. Villany, víz és csatorna közművekkel rendelkezik, a fűtését két cserépkályha, a melegvízellátást villanybojler szolgáltatja. A tetőszerkezet kb. 30 éve felújításra került, jelenleg sík pala fedi. Az ingatlan forgalomtól mentes magánúton közelíthető meg. A telek 950 m2, ásott kúttal, kb. 100 m2-es jól használható melléképülettel rendelkezik. A pajta két gépkocsi tárolására is alkalmas, ezen kívül tárolókat, állattartásra alkalmas ólakat is találunk a területen. A lakóépület alatt egy 15 m2-es pince is található.
A szép természeti környezetben fekvő Csesztreg kb. 700-800 fős település, mégis jól ellátott, óvoda, iskola, bölcsőde, orvosi rendelő, vendéglő, szabadidőpark, rengeteg kirándulási lehetőség áll a lakosok rendelkezésére. A községben ipari termelés is folyik, fém- és elektronikai jellegű üzemek adnak munkalehetőséget a környékbelieknek. Lentitől 10, Zalaegerszegtől 35 km-re található, mindkét városba buszjárat is közlekedik.
Amennyiben ez a sok lehetőséget rejtő, tágas családi ház felkeltette érdeklődését, várom hívását. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó csesztregi átlagos állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Csesztreg oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 22 500 000 HUF és mivel az alapterülete 101 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 222 772 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a András Jolán összes hirdetése között.

