Eladó felújítandó ház - Dunaföldvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dunaföldvár
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:37 m2
- Telekterület:1813 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Egyéb
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Halász Gábor
+36-(30)-631-0177
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ052464
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Dunaföldvár
Eladásra kínálok Dunaföldvár csendes, nyugodt, zártkerti részén egy 37 m²-es családi házat, amely egy 1813 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan murvás úton közelíthető meg, így forgalomtól mentes, békés környezetben található, mégis könnyen megközelíthető.
A ház praktikus elosztású, két szoba, konyha és fürdőszoba található benne. a fűtésről kandalló gondoskodik, ami hangulatos és gazdaságos megoldást kínál. Az épület héjazata cserép, szerkezete stabil, karbantartott állapotú.
A tágas, 1813 m²-es telek számos lehetőséget rejt magában: alkalmas lovardának, kisebb gazdaságnak, állattartásra vagy akár nyaralónak is.
A vevő megkapja a szomszédos telkeket is ami 6848nm .
Ideális választás azok számára, akik nyugodt, természetközeli életre vágynak Dunaföldvár csendes részén, és szeretnének egy sokoldalúan hasznosítható ingatlant.
Kérdés vagy megtekintés esetén keressen bizalommal, szívesen állok rendelkezésére!
Referencia szám: hz052464 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó dunaföldvári felújítandó 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Dunaföldvár oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 20 000 000 HUF és mivel az alapterülete 37 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 540 541 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Halász Gábor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Székesfehérvár, Vörösmarty tér összes hirdetése között is.

