Eladó jó állapotú ház - Felsőlajos (79253913)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:3 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Felsőlajos
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:120 m2
  • Telekterület:2400 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2006
  • Szobaszám:4
Tóth Mária
+36-(70)-377-2972
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ024369
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Felsőlajos

Eladó Felsőlajoson egy napfényes, tégla építésű családi ház, amely 120 m²-es lakóterületet kínál nappalival és négy szobával, mindezt egy 2400 m²-es telken.

Az ingatlan beton alapra épült, és könnyű ytong válaszfalakkal lett ellátva, így biztosítva a tartósságot és a minőséget. a ház kiváló elosztású és kényelmes életteret biztosít a család minden tagjának.

Az otthon melegéről és a melegvíz-ellátásról egy korszerű vegyes tüzelésű kazán gondoskodik, amely hatékony és gazdaságos megoldást kínál a hidegebb hónapokban.
Az elektromos hálózat teljesen új, 3x16A-es réz vezetékeléssel szerelt, így a modern igényeknek minden szempontból megfelel. a telek vízellátásáról egy fúrt kút (72 m mély) gondoskodik, biztosítva a természetes és környezettudatos vízhasználatot.

Felsőlajos egy csendes, idilli település, amely ideális helyszínt nyújt mindazoknak, akik a város zajától távol, mégis könnyen elérhető helyen keresnek otthont.
A település jól megközelíthető az ország fontosabb városai felől, így kényelmes választás azok számára is, akik munkájuk miatt gyakran utaznak. Felsőlajoson a csend és a nyugalom garantált.

Referencia szám: hz024369 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Felsőlajosi jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Felsőlajos oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 34900000 Ft és mivel az alapterülete 120 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 290833 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóth Mária összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal