Eladó felújítandó ház - Gelse (44496723)
+ 13 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó felújítandó ház Gelse

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
18 950 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Gelse
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:68 m2
  • Telekterület:1045 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:E
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Telken belül
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Szökrény-Pálfi Vivien
Szökrény-Pálfi Vivien
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ022898
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó egy felújítandó családi ház Gelsén!

Eladásra kínálunk egy felújításra szoruló téglaépítésű családi házat Nagykanizsától 15 km-re, Gelsén.
Az ingatlan 68 nm , helyet kapott benne 2 szoba, konyha, előtér, kamra, valamint fürdő wc-vel.
Az ingatlan fűtési megoldása jelenleg fa tüzelésű, de a gázcsonk a ház faláig kiépített, lehetővé téve a modern és hatékony fűtési rendszerek telepítését a felújítás során.
A ház szerkezete és a tető jó állapotban van, így a felújítási munkálatok elsősorban az esztétikai és funkcionális elemekre koncentrálhatnak.
A melléképületek és a garázs további tárolási lehetőségeket és munkatérnek való felhasználást tesznek lehetővé.
Irodánk a teljes körű ingatlan értékesítési folyamatban segít önnek az energetikai tanúsítványtól az ügyvédi tevékenységig.
Hitelre van szüksége?
Bank független pénzügyi tanácsadónk térítésmentesen a rendelkezésére áll. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Gelsei felújítandó 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Gelse oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 18950000 Ft és mivel az alapterülete 68 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 278676 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szökrény-Pálfi Vivien összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Nagykanizsa, Fő út összes hirdetése között is.





Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal