Eladó jó állapotú ház - Lajosmizse
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:20 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Lajosmizse
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:88 m2
- Telekterület:908 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1993
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Kacsora Hunor
+36-(30)-301-5411
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ027917
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Lajosmizse
Eladó Lajosmizsén nappali + 2 szobás, 88nm -es, 2 szintes családi ház, kétrendbeli használatra alkalmas másik 50nm -es 2 szoba+konyhás épülettel, 908nm önálló telken! Jellemzői:- 2 rétegű üvegezésű fanyílászárók- tárolók, galamháznak kialakítva- 2 garázs- gázkonvektoros fűtés + kályha- beépített tetőtér, 2 nagy méretű szoba- külön 50nm lakrész 2 szoba-konyhaAz ingatlan rendkívül jó elhelyezkedésű, közel a városközponthoz, vállalkozás számára is kitünő! Ajánlom családok részére, akiknek csendes környezetben, közel a központhoz keresik új lakhatásukat. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó lajosmizsei jó állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Lajosmizse oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 45 990 000 HUF és mivel az alapterülete 88 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 522 614 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kacsora Hunor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kecskemét, Jókai utca összes hirdetése között is.

