Eladó jó állapotú ház - Nagykanizsa (42324426)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 25 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 22 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nagykanizsa
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:82 m2
  • Telekterület:1038 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1982
  • Szobaszám:2 + 2 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
MelczerIngatlan
+36-(30)-254-4385
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó családi ház Nagykanizsa

Zala megye, Nagykanizsa 3 szintes zártkerti ingatlan eladó. a Csónakázó- közelében található ingatlan garázsszintjén a gépjármű tárolón kívül kazánház, tárolók, műhely és fürdőszoba, a fogadószinten nappali, fedett terasz, fürdőszoba, előtér, közlekedők, konyha, tároló, míg a tetőtérben a közlekedőn kívűl 3 szoba (melyből 2 erkélyes) került kialakításra. a valamivel több mint 1000m2-en elhelyezkedő, tehermentes, ( hűtő/fűtő) légkondival felszerelt ingatlan melegéről fatüzelésű és/vagy pellet kazán gondoskodik radiátoros hőleadókkal. a lakótér (fogadószint és tetőtér) nettó 82m2, míg a főépületből is megközelíthető garázsszint 57m2. a közművek közül az áram-, víz-, és csatorna szolgáltatás rendelkezésre áll. a teraszos ingatlanhoz tartozó részben térkövezett telken tároló, gyümölcsös és ásott kút is található. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nagykanizsai jó állapotú 2 egész és 2 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nagykanizsa oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 39900000 Ft és mivel az alapterülete 82 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 486585 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a MelczerIngatlan összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal