Eladó felújítandó ház - Szekszárd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szekszárd
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:142 m2
- Telekterület:1074 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1962
- Szobaszám:6
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Zentainé Pfeiffer Márta
+36-(70)-716-9251
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Ha torkig van már a helyszűkével, összeköltözne a nagyszülőkke...
Ha torkig van már a helyszűkével, összeköltözne a nagyszülőkkel, szívesen látja rokonait/barátait vendégül, vagy éppen azon gondolkodik, milyen nagyszerű lenne, ha a vállalkozását az otthonából felügyelhetné, lehetséges, hogy megtalálta álmai ingatlanát!
A remek lokáció (a városközpont, iskolák, óvodák, orvosi rendelő, kórház, gyógyszertár, játszótér, parkok, üzletek, élelmiszerboltok pár perces gyaloglással elérhetőek), a csendes utca, az intelligens szomszédság már önm agában is csábítóan hangzik.
De ez még távolról sem minden: az esti és hétvégi feltöltődéshez nagyban hozzájárul majd a déli fekvésű terasz, a fedett kerti kiülő, az épített főzőhely, a kis kerti tó, a virágoskert, egy szép saját park és egy jövőbeni medence is (az udvarban fúrt kút található).
A 2 szinten kialakított – akár elkülönítve is használható – 2 lakótér (3-3 szoba / 1-1konyha-étkező / 1-1fürdőszoba) megléte miatt bátran teret engedhet fantáziájának!
Fontos, hogy tudja:
•cirkófűtés radiátorokkal történik (gázkazán biztosítja), azonban alternatívaként fatüzelésű kályha is rendelkezésre áll.
•A ház felújítandó, így a saját ízlése szerint alakíthatja
•az alsó szinten 4 külső nyílászáró cseréje megtörtént
•a ház - jellegéből következően – akár 2-4 különálló apartman kialakítására is alkalmas lehet!
•Az építés éve: 1962, a felső szint kialakítása 1987-ben történt.
Kedves Ügyfelünk! Ha hitelre van szüksége, bankfüggetlen hitelszakértőnk díjmentes tanácsadással segítségére lesz abban, hogyan találhatja meg az Ön számára legkedvezőbb konstrukciót.
Amennyiben szívesen megtekintené az ingatlant, hívjon, mutatom! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Szekszárdi felújítandó 6 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szekszárd oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 68299000 Ft és mivel az alapterülete 142 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 480979 HUF/m2.
Az eladó ház menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zentainé Pfeiffer Márta összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Szekszárd - Széchenyi utca összes hirdetése között is.

