Eladó átlagos állapotú ház - Tököl (44242238)
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó átlagos állapotú ház Tököl

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
65 700 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Tököl
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:90 m2
  • Telekterület:1637 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:Van
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Marosvölgyiné Várszegi...
Marosvölgyiné Várszegi...
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

KÉT LEHETŐSÉG egy ingatlannal! Eladásra kínálok Tököl csendes,...

Két lehetőség egy ingatlannal!
Eladásra kínálok Tököl csendes, HÉV-hez és buszmegállóhoz közeli utcájában egy különálló családi házat, amely 90 m² hasznos (80 m² fűtött) alapterülettel rendelkezik, és két, összesen 1637 m²-es teleken helyezkedik el. Az ingatlan kizárólag a szomszédos telekkel együtt vásárolható MEG!
Az ingatlan szerkezeti adottságai – beleértve a betonfödémet – lehetővé teszik a tetőtér beépítését, így bővítési potenciál rejlik benne. Különösen befektetők számára jelentős előnyt jelenthet, hogy a telek jelenleg két helyrajzi számon található, így a telekalakítási tilalom feloldása után további osztás is lehetséges.
Az 1980-ban, 38 cm-es ikersejt téglából épült házban nappali (16 m²), két tágas szoba (21, 8 és 16, 7 m²), fürdőszoba WC-vel, konyha (9, 3 m²), kamra és egy fedett terasz (24 m²) valamint kis pince található. a bejárat nagyméretű teraszon keresztül közelíthető meg. a helyiségek elrendezése praktikus, a nappaliból balra nyílnak a hálószobák, szemben a fürdőszoba található, míg jobbra a konyha és a hozzá tartozó spejz, ahonnan a padlásfeljáró is elérhető. a tető felújításra került cserépfedéssel.
A nyílászárók nagy része korszerű műanyag, valamint új bejárati ajtó található; további két ablak cseréje az új tulajdonosra vár. a fűtés gázkonvektorral van megoldva. a homlokzat végső kialakítása és színezése szintén az új tulajdonos ízlésére bízható.
A telkek közötti belső telekhatár jelenleg a terasz alatt húzódik, ezért az ingatlan hitelfedezetként nem használható fel, kizárólag készpénzes vevők érdeklődését várjuk. a telekalakítási tilalom feloldása után a telekhatár rendezhető, és a terület szabályosan megosztható, akár egy külön leválasztható, széles "nyeles" telekrész is kialakítható.
Az ingatlan a városközponttól autóval néhány perc, gyalogosan 10 perc távolságra található, valamint iskola, bölcsőde, üzletek, tömegközlekedési lehetőségek és a Ráckevei hév is rövid sétára vannak.

További információért, kérdéseivel forduljon hozzám bizalommal! Teljes körű tájékoztatással és ügyintézéssel állok rendelkezésére. Jelentkezése esetén személyes adatait csak a szükséges mértékben kezelem. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal