Csere ház - Vecsés (73335199)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:62 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Vecsés
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:315 m2
  • Telekterület:517 m2
  • Csere is:Igen
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2004
  • Szobaszám:9
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kökény Richárd
Kökény Richárd
+36304540441
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

ÁRCSÖKKENTÉS !!! BEFEKTETŐK, NAGYCSALÁDOSOK FIGYELEM !!! Vecs...


Árcsökkentés! ! !
BEFEKTETŐK, nagycsaládosok figyelem! ! !

Vecsésen - a Market-Centralhoz közel - 3 generációs ingatlan eladó!
517 m2-es telken, 315 m2-es, 9 szobás és 5 fürdőszobás, két szintes, dupla garázsos, tégla családi ház, még 2 udvari fedett beállóval és egy tárolóval, várja új tulajdonosait.
Az épület 2004-ben, B30-as blokktéglából épült. Belső válaszfalak is téglákból készültek, a tető Bramac cserép fedést kapott.
Alsó szint: 2 hálószoba, nagy nappali, konyha, fürdőszoba, 2 db wc (az egyik a fürdőszobában), 2 terasz (melyből az egyik fedett). Ezek mellett egy különálló szoba és fürdőszoba, mely a garázsból vagy a lépcsőházból megközelíthető. Szintén a földszinten belül egy dupla beállós garázs, valamint a lépcsőház.
Az emeleten: egy hatalmas nappali, 4 hálószoba, 3 fürdőszobával. Egy konyha étkezővel és a közlekedő.
A ház nincs szigetelve. a melegéről és a meleg vízről is egy kombi cirkó gondoskodik. Az alsó és a felső szint is igényel egy esztétikai felújítást a tisztasági festésen túl. a nyílászárók igény szerint felújíthatók, vagy cserélhetők.
Vecsés praktikus, nyugodt, de infrastrukturálisan kedvező részén a lehető legjobb ár-érték arányú befektetésként kínálom ezt az ingatlant önöknek. Minden is van a közelben. Keressenek bizalommal! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez a cserélhető Vecsési átlagos állapotú 9 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a cserélhető családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább a cserélhető ház Vecsés oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 145000000 HUF és mivel az alapterülete 315 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 460317 HUF/m2.

A csere házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kökény Richárd összes hirdetése között, vagy akár a/az Local Home összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal