Eladó jó állapotú ház - Budapest XX. kerület (33672933)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XX. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:73 m2
  • Telekterület:269 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:ÉNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Szőke Zsuzsanna
Szőke Zsuzsanna
+36-(20)-401-4715
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ017824
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Budapest 20. ker.


Két lakás egy teleken! ! ! . Most megfizethető áron juthat kertes házhoz. . Eladó Pesterzsébeten egy azonnal KÖLTÖZHETŐ, két különálló, -egymással nem kapcsolatban lévő épületből -álló egyszintes, ingatlan! Első lakás:48m2, két szoba, napfényes konyha, kádas fürdőszoba, és télikert. a fűtést gázkonvektorok, a hűtést klíma, a meleg vizet villanybojler biztosítja. Hátsó lakás:26m2, egy szoba, konyha, zuhanyzós, ablakos fürdőszoba. a fűtést gázkonvektor, a meleg vizet villanybojler biztosítja. a két lakrész között helyezkedik el a szépen gondozott kert, a kiülős terasz és a garázs. a hátsó lakrész mögött két nagy méretű tároló van, ezek igény szerint megnövelhetik ennek a lakrésznek a méretét. a garázs, és a tárolók a vételár részét képezikIdeális választás lehet összeköltözőknek, vagy nagy méretű ingatlanból kiköltöző, kis házat, kis kerttel kereső vevőknek. a teljesen különálló hátsó lakrész akár albérletbe is kiadható, ezáltal folyamatos jövedelemre tehetünk szert További kérdéseivel kérem keressen bizalommal!

Referencia szám: hz017824 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XX. kerületi jó állapotú 3 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 75700000 Ft és mivel az alapterülete 73 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1036986 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szőke Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Vécsey utca - Pesterzsébet összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal