Eladó új építésű ház - Dánszentmiklós
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dánszentmiklós
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:78 m2
- Telekterület:369 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2026
- Szobaszám:4

Horváth Bence
+36-(30)-469-4413
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ057080
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Dánszentmiklós
Eladó új építésű 78 m2-es 3 szoba + nappali kialakítású ikerház Dánszentmiklóson! Telek mérete: 370Budapest távolsága 40 perc. Kialakítása:3 szoba, nappali, konyha+étkező, , háztartási helyiség, fürdőszoba, külön wc, előtér, közlekedő, nyitott terasz 20 m2Átadás: 2027. II. Negyedév Műszaki tartalom: beton alapon, cserép fedésű tetővel, tégla falazatú (viablokk 30 és 10-es) 10cm eps szigetelés körben. Fűtést hőszivattyú adja, padlófűtés mindenhol, 2 db 2, 5 kw-os klíma az árban. Barna színű lábazat, barna tetőcserép, fehér homlokzat, kerítés az árban. Választhatók:hideg burkolat: 8000 Ft/ m2meleg burkolat: 6000 Ft / m2beltéri ajtók: 100. 000 Ft /dbszaniterek: 450. 000 Ft-igKiváló minőségben épülő 4 ikerház kerül kialakításra, kiváló utcában. Közelben gyalogosan: Abc, Orvosi rendelő, buszmegálló. Iskola és Óvoda pár pernyire. Albertira távolsága autóval 5 perc. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd. : Horváth Bence +36304694413 email: horvath. Bence1@dh. Hu
Referencia szám: hz057080 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Dánszentmiklósi új építésű 4 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Dánszentmiklós oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 60840000 Ft és mivel az alapterülete 78 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 780000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Horváth Bence összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Home Center összes hirdetése között is.