Hirdető összes ingatlan hirdetése (89 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 89 db
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (98634836)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 2
Csévharaszton, közel az iskolához, orvosi rendelőhöz, eladó 59 m2-es tégla építésű családi ház 1525 m2-es telken az erdő mellet...
39 990 000 HUF
677 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (46984349)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa központjában családi ház eladó! A 815nm nagyságú, körbekerített, összközműves telken lévő 93nm alapterületű otthon...
69 900 000 HUF
751 612 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pándi családi ház hirdetés (27337436)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Vidéki nyugalomra vágyik? Felújított családházat keres ahonnan Budapest alig több, mint fél óra alatt elérhető? Megtalálta! P...
31 500 000 HUF
403 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi ikerház hirdetés (43354324)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű 78 m2-es 3 szoba + nappali kialakítású ikerház Dánszentmiklóson! Telek mérete: 370Budapest távolsága 40 perc. ...
60 840 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (94547724)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Maglód csendes utcájában kínálok megvételre önálló telken elhelyezkedő, jelenleg két lakrészből álló családi házat. Az ingatlan...
85 000 000 HUF
965 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (93428462)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37319827)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat a...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (45413547)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Rendezd be saját ízlésed SZERINT! Roppant világos jó tájolású, jó elosztású ingatlan. Kialakítása: 2 szoba, nappali, konyha...
73 900 000 HUF
821 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újhartyáni családi ház hirdetés (97479838)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 5
Újhartyánon eladó egy 168 nm-es, kétszintes, napelemes családi ház, 752 nm-es telken! Az 1983-ban téglából épült családi ház ...
99 900 000 HUF
594 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (15744315)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 418 m2
Telekterület: 1264 m2
Szobaszám: 10
Pilisen, a központtól 400 méterre 400 m2 épület 1200 m2 telken ELADÓ! Pilis frekventált részén, a központtól mindössze 400 mé...
80 000 000 HUF
191 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (59529347)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 5
Eladó 4 szobás családi ház Cegléd kiváló részén! Az ingatlan 96 m2 alapterületű telek 348 m2. Jogilag rendezett, minden köz...
69 000 000 HUF
734 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (34444774)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1386 m2
Szobaszám: 6
Eladó Albertirsa központi részén kétgenerációs családi HÁZ. KETTŐ különálló ingatlan egy telken kiváló utcában, iskola és óvo...
95 000 000 HUF
736 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (98845518)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 778 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétgenerációs két utcára nyíló gyönyörű rendezett 158m2-es 5 szobás családi ház Pilisen. KIVÁLÓ lehetőség nagycsaládoso...
125 000 000 HUF
791 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (39511524)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított Kádár-kocka Pilisen 992 nm-es telekkel Pilis csendes, nyugodt részén eladó egy felújított, jó állapotú Kádár-...
58 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (24993445)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, garázskapcsolatos ikerházfél, kb. , 250 Nm-es telekkel, ajándék konyhabútorral! 3...
85 900 000 HUF
1 022 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (96974674)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (74752572)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Monorierdőn a központtól nem messze egy 551 nm2- es telken elhelyezkedő 62 nm-es családi házat amihez hozzá t...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (35794494)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 3
Két ház egy telken! Pilisen többgenerációs családi ház eladó! A település központjában lévő, csendes utcában vált eladóvá e...
85 900 000 HUF
859 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (73324491)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, nappali + 3 szobás otthon monoron, kertkapcsolattal és medence LEHETŐSÉGGEL Monoron, a Temesvári út környékén kíná...
102 900 000 HUF
961 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bényei családi ház hirdetés (48739975)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 421 m2
Szobaszám: 3
Bénye központjában, közel iskolához, óvodához eladó 72 m2-es családi ház. A ház beton alapra épült masszív vertsárfallal. Be...
53 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Home Center összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal