megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Miskolc
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:60 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Bénó Dóra
Bénó Dóra
+36304441768
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Miskolc belvárosának egyik csendes, mégis kiváló infrastruktúr...


Miskolc belvárosának egyik csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező részén kínálunk megvételre egy 60 m² alapterületű, egyedileg átalakított, erkélyes téglalakást, egy rendezett, 3 emeletes társasházban.

Az ingatlan jelenlegi kialakítása rendkívül praktikus: két külön nyíló szoba, étkezős konyha, tágas fürdőszoba, valamint kényelmes közlekedő helyiségek biztosítják a mindennapi komfortot. A lakás átgondolt elrendezésének és kedvező adottságainak köszönhetően kiváló választás lehet fiatal párok, családok, illetve befektetők számára egyaránt.

A lakás műszaki felújítása folyamatosan és szakszerűen történt. 2017-Ben teljes körű villamos- és vízhálózat-csere valósult meg, melynek során korszerű, műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve. A társasház külső szigeteléssel rendelkezik, amely hozzájárul az ingatlan kedvező fenntartási költségeihez.

2021-Ben a beltéri ajtók cseréje is megtörtént, valamint új, több ponton záródó HiSec biztonsági bejárati ajtó került beépítésre. A komfortérzet további növelése érdekében 2025-ben a hálószobában és a közlekedőben energiatakarékos fűtőpanelek kerültek kialakításra, míg a második szobában továbbra is konvektoros fűtés biztosítja a meleget. Ugyancsak 2025-ben új Hajdú villanybojler került beépítésre, amely a melegvíz-ellátásról gondoskodik.

Az ingatlanhoz egy saját, zárható tárolóhelyiség is tartozik, amely praktikus megoldást nyújt a szezonális eszközök és egyéb használati tárgyak elhelyezésére. További előnyt jelent, hogy az épület mögötti garázssoron két különálló garázs tovább bérlésére is lehetőség nyílik, így az új tulajdonos számára zárt gépjárműtárolás is biztosítható. A környéken a parkolás díjfizetés ellenében vehető igénybe.

Az ingatlan elhelyezkedése kiemelkedő: a Miskolc Plaza, a Búza téri piac, óvodák, bölcsődék, általános- és középiskolák mind néhány perc alatt elérhetők. A tömegközlekedés kiváló, a buszmegálló mindössze néhány lépésre található, míg az épülettel szemben fitneszterem, valamint számos szolgáltatóegység áll a lakók rendelkezésére.

A belvárosi elhelyezkedés ellenére a környék nyugodt és élhető, amely ritka kombináció a városközpontban. A közeli sétálóövezetek, üzletek, éttermek, kávézók és egészségügyi intézmények kényelmesen, akár gyalogosan is megközelíthetők, így az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik a belvárosi élet előnyeit szeretnék élvezni anélkül, hogy lemondanának a csendes lakókörnyezetről. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó miskolci 2 szobás lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Miskolc oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 42 500 000 HUF és mivel az alapterülete 60 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 708 333 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bénó Dóra összes hirdetése között, vagy akár a/az Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodája összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal