Eladó telek - Szolnok
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szolnok
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:560 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Deák Andrea
+36-(70)-703-1213
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
ÉPÍTSD FEL ITT ÁLMAID HÁZÁT! VÍZKÖZELI, LAKÓ ÖVEZET, ZÖLD MILL...
Építsd fel itt álmaid házát! Vízközeli, lakó övezet, zöld MILLIŐ Eladó építési telek Szolnokon, az Alcsiszigeten, a Vízpart körúton.
A telek 560 m², 30%-ban beépíthető. Két utcáról megközelíthető, mindkét oldalon autó beállási lehetőség. Rendezett, üres, sík terület.
• Gáz bevezetve a telekre
• Víz, villany, szennyvíz a telek előtt elérhető
• Geodéziai adatok rendelkezésre állnak
Kivételesen jó szomszédok – igazi, barátságos közösség.
Busz pár méterre, a belváros 10perc. Ideális választás családi ház építésére, nyaralónak vagy befektetésre. Mintha egész nyáron üdülne, kertészkedjen, horgásszon, fürdőzzön, grillezzen, bográcsozzon kedvére!
Irányár: 21500000 Ft
Tel: 06 70 7031213 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Szolnoki telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Szolnok oldal hirdetései között.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Deák Andrea összes hirdetése között, vagy akár a/az Árkadia Ingatlan összes hirdetése között is.

