megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:50 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:7
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:K
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Bordács Gábor
Bordács Gábor
+36-(30)-469-2034
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK066007
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 3. ker.


III. kerületben, a Kaszásdűlői ltp-en, a Búza utcában, 50 nm -es, 2 szobás, beépített loggia-s lakás eladó. Az ablakos konyhát egy praktikus étkező egészít ki. A lakás frissen lett felújítva, így költségmentesen azonnal birtokba is vehető. Műanyag nyílászárók mellett új vezetékek, burkolatok, konyhabútor, klíma került beépítésre. Tehermentes, az otthon start hitelre is alkalmas ingatlan!
Érd: Bordács Gábor 06-30/469-2034

Referencia szám: lk066007 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi újszerű állapotú 2 szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest III. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 74 900 000 HUF és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 498 000 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bordács Gábor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Eleven Center (Rétköz utca) összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal