Eladó átlagos állapotú panel lakás - Budapest X. kerület (27626244)

• Alkategória:Panel
  • Alapterület:41 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
Szobolits Andrea
+36-(30)-399-6692
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK047788
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 10. ker.

Eladó 2 szobás lakás Budapest x. kerületében felújított műszaki tartalommal

Budapest x. kerületében, az Állomás utcában kínálunk megvételre egy 41 nm -es, 2. emeleti lakást rendezett társasházban. Az ingatlan praktikus elrendezésű, 2 külön nyíló szobával rendelkezik, így ideális választás lehet első lakásnak, fiatal pároknak vagy kiadási célra is.

A lakás műszaki állapota jó: új nyílászárók kerültek beépítésre, melyek hozzájárulnak az alacsony rezsiköltséghez. a teljes elektromos hálózat felújított, így hosszú távon is biztonságos és korszerű.

Az ingatlan a 2. emeleten helyezkedik el, világos, jól kihasználható terekkel. a társasház stabil lakóközösséggel rendelkezik és alacsony a közös költség.

Elhelyezkedése kedvező, a közelben megtalálható minden szükséges infrastruktúra (üzletek, közlekedés, szolgáltatások). a busz végállomás 2 perc séta, minden irányba mennek járatok. Ajánljuk mindazoknak, akik egy azonnal költözhető, jó elosztású lakást keresnek elérhető áron. Rugalmasan megtekinthető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Szobolits Andrea +3630 399 6692

Referencia szám: lk047788 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest X. kerületi átlagos állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest X. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 52900000 Ft és mivel az alapterülete 41 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1290244 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szobolits Andrea összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Villa Gyömrő összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal