Eladó felújított panel lakás - Győr
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:4 hónapja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Győr
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:10 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:5
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:Részben bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:16 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Farkas Csilla
+36-(70)-328-6760
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Adyvárosban 5. emeleti 2 szobás lakás eladó!
Eladásra kínálunk egy felújított 5. emeleti panellakást Győr Adyvárosban, amely ideális választás lehet családoknak vagy fiatal pároknak.
Az ingatlan alapterülete 53 négyzetméter 2 szoba hall elsosztású. 2026 Év elején az ingatlan fel lett újítva, a felújítás során a konyha, fürdő és wc kapott új külsőt. a nyílászárók műanyagok. Villanyhálózat részben felújított.
Az épület 1970-ben épült, ugyan nem szigetelt még, de külső állapota kiváló. a közös költség mindössze 16. 000 Forint, amely tartalmazza a szemétdíjat is.
A parkolás ingyenesen az utcán és azonnal költözhető!
A lakás irányára 51 600 000 forint
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, és lépjen kapcsolatba velünk még ma, hogy megtekintse ezt a gyönyörű ingatlant! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó győri felújított 2 szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Győr oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 49 900 000 HUF és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 941 509 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Farkas Csilla összes hirdetése között, vagy akár a/az Rezidencia Ingatlan összes hirdetése között is.

