Eladó jó állapotú panel lakás - Győr (47879173)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Győr
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:74 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
Ardó Mónika
+36-(70)-527-1815
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK095392
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Győr, Eladó jó állapotú panel lakás - Győr

Győr-Marcalváros II. Közkedvelt részén kínálunk eladásra egy 74 m²-es, 3 szobás, 4. emeleti lakást, amely nem a klasszikus panel építésű, így egyedi elrendezésével és hangulatával kiemelkedik a kínálatból.

Főbb jellemzők:
- 3 külön nyíló szoba, ideális családok számára
- Nagy méretű erkély, napfényes fekvéssel
- Dupla klíma, egész éves komfort
- Tágas konyha étkezővel
- Nagy gardrób + kamra, kiváló tárolási lehetőségek
- Világos, napfényes lakás
- Parkosított, fás belső udvarra néző

Környezet:
Nyugodt, zöldövezeti környezet, ingyenes parkolási lehetőséggel. a közelben minden megtalálható: spar, Lidl, Tesco, iskola, óvoda, buszmegálló így a mindennapi élet kényelmesen megoldható.

Kinek ajánljuk?
Kiváló választás családoknak, pároknak, de elhelyezkedése miatt befektetésnek is remek lehetőség.

Érdeklődjön bizalommal, akár hétvégén is, és tekintse meg személyesen!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: lk095392-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Győri jó állapotú 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Győr oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 67800000 Ft és mivel az alapterülete 74 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 916216 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ardó Mónika összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Győr, Szövetség összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal