Eladó jó állapotú panel lakás - Győr
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:21 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Győr
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:55 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Hán Viktória
+36-(30)-824-3005
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK018846
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
MAGASFÖLDSZINTI, ERKÉLYES LAKÁS MARCALVÁROSBAN!
Eladó földszinti, erkélyes lakás Győr–Marcalváros I-en!
Ha egy esztétikus, lakható, jó helyen lévő lakás keresi új tulajdonosát az alábbi paraméterekkel.
A lakás 2 szoba + hall, konyha, fürdőszoba, külön wc és erkély elrendezésű. Az ingatlan egy éve felújításon esett át, friss festést kapott, valamint megújultak a járólapok és a laminált padló. Az otthon biztonságáról 5 ponton záródó bejárati ajtó gondoskodik, a műanyag ablakok redőnnyel felszereltek.
A magasföldszinti elhelyezkedés különösen praktikus, így ideális időseknek, kisgyermekes családoknak, de befektetésnek is kiváló választás.
Az ingatlanhoz közös alagsori tároló tartozik, a ház előtt pedig ingyenes parkolási lehetőség biztosított.
Kiváló elhelyezkedés: boltok, posta, orvosi rendelő, gyógyszertár, iskola és óvoda mind néhány perc sétával elérhető.
Ha Ön is hasonlót keres, tekintse meg személyesen is, és ha tetszik, tegyen rá ajánlatot!
A lakás hitelezhető, 3%-os OSP-re és 2 gyermekes CSOK +-ra is alkalmas:
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: lk018846-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Győri jó állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Győr oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 51000000 HUF és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 927273 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hán Viktória összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Győr, Szövetség összes hirdetése között is.

