Eladó felújított panel lakás - Kecskemét (13465272)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kecskemét
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:55 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:5 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:11 100 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Földi Margit
Földi Margit
+36-(30)-576-9476
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Kecskemét, Széchenyiváros kedvelt, csendes, zöldövezeti részén...


Kecskemét, Széchenyiváros kedvelt, csendes, zöldövezeti részén, 1. emeleti, 55 nm , 2 szobás, klímás lakás eladó.
Az ingatlan felújított, tágas, világos szobákkal rendelkezik, nyílászárók cseréltek (Rehau), redőnnyel, szúnyoghálóval felszerelve. Új beltéri és biztonsági bejárati ajtó, új konyhabútor mosogatógéppel, cserélt lapradiátorok.
Kiváló elhelyezkedés, közelben bevásárlási lehetőségek, orvosi ellátás, kórház, bölcsőde, óvoda, iskola, buszmegállók. Parkolás ingyenes. a lakás tehermentes, üres, azonnal birtokba vehető.
Tökéletes választás bármely korosztály részére, de befektetési célokra is ideális. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kecskeméti felújított 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kecskemét oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 54000000 Ft és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 981818 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Földi Margit összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal