Eladó újszerű állapotú panel lakás - Kecskemét (37245975)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 1 fotó
hirdetés 7. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kecskemét
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:62 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
Bendéné Lampé Nóra
+36-(70)-649-7981
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 3621579
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

II. emeleti, erkélyes, teljesen felújított lakás eladó!

Kecskemét - Széchenyivárosban, 3 szobás, erkélyes, 2. emeleti, 62 m2-es lakás eladó!
Saját részre vagy befektetésre is tökéletes választás!

Jellemzők:
3 külön nyíló szoba
2. emelet
erkély
62 m2
2023-ban teljes körű felújítás, villany, vízhálózat
kiváló lokáció és infrastruktúra

A tulajdonos kérésére az ingatlan bemutatása egy személyes konzultáció után történik, ahol részletes tájékoztatást kaphat az ingatlan paramétereiről és egyéb kényelmi szolgáltatásairól!
Hívjon bizalommal, szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére ingyenesek! Amennyiben eladó vagy kiadó ingatlana van, illetve finanszírozási megoldást keres, segítünk megtalálni a legjobb lehetőséget!

Figyelem az adatlap megbízónktól kapott információk alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a house36 saját weboldalán találja! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kecskeméti újszerű állapotú 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kecskemét oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 55600000 Ft és mivel az alapterülete 62 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 896774 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bendéné Lampé Nóra összes hirdetése között, vagy akár a/az HOUSE36 Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal