Eladó jó állapotú panel lakás - Miskolc (33572529)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:3 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Miskolc
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:63 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:14 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
dr. Rohács Andrea
dr. Rohács Andrea
+36-(70)-439-8153
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M330816
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Miskolc, Győri kapu, 63 nm-es, jó állapotú lakás eladó!


Miskolc közkedvelt városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy napfényes, jó állapotú, 63 nm -es, háromszobás lakást, mely ideális választás lehet mindazok számára, akik egy kényelmes, jól élhető otthont keresnek kiváló elhelyezkedéssel. Az ingatlanhoz igény esetén akár két, a közelben található garázs is megvásárolható, így a parkolás és a tárolás kérdése is egyszerűen megoldható.

A lakás egy rendezett, négyemeletes társasház harmadik emeletén található, csendes, zöld környezetben. Elhelyezkedése különösen kedvező; kellő távolságra van a főút forgalmától ahhoz, hogy a mindennapok nyugalmát élvezhessük, ugyanakkor a villamosmegálló, üzletek, szolgáltatások, gyógyszertár, iskola és minden fontos infrastruktúra néhány perc alatt elérhető. a belváros akár autó nélkül is gyorsan megközelíthető, a környéken pedig a parkolás ingyenes.

A déli tájolásnak köszönhetően a lakás egész nap világos és kellemes hangulatú. a nappalihoz kapcsolódó, beépített loggia tovább növeli a komfortérzetet, miközben kellemes kilátást kínál az Avas kilátóra és a Bükk hegységre. a műanyag nyílászárókkal és szúnyoghálóval ellátott loggia az év nagy részében kényelmesen használható plusz életteret biztosít, védelmet nyújtva az időjárás viszontagságai ellen is.
Az ingatlan elosztása praktikus és családbarát, a helyiségek jól használhatók, a konyhához kapcsolódó étkező pedig természetes találkozási pontja lehet a mindennapoknak. a beépített konyhabútor a vételár részét képezi, a további bútorok és berendezések pedig igény szerint, megegyezés alapján maradhatnak az ingatlanban.

A lakás az elmúlt években több korszerűsítésen is átesett. a nyílászárók műanyag kivitelűek, két-, illetve háromrétegű üvegezéssel lettek ellátva, továbbá redőnnyel és szúnyoghálóval lettek felszerelve. a biztonságról minőségi HiSec biztonsági bejárati ajtó gondoskodik. Megtörtént a laminált burkolatok cseréje, melyek alatt hőtükrös szigetelőréteg került kialakításra, valamint a villamos hálózat teljesítménye 32 A-ra lett bővítve. a lakás hűtő-fűtő klímával rendelkezik, a gázszolgáltatás pedig megszüntetésre került, így az ingatlan jól illeszkedik a modern, elektromos háztartási igényekhez. a helyiségek többségében 2026-ban tisztasági festés történt, ezért a lakás jelenlegi állapotában is költözésre kész. Külön említést érdemel a fürdőszoba, amely egy korábbi átalakítás során megnövelt alapterületet kapott. Ennek köszönhetően a kád mellett külön zuhanyzó is helyet kapott, a helyiség komfortját pedig egy utólag beépített, nagyméretű radiátor tovább növeli. a tárolási lehetőségekről a lakáson belüli beépített szekrények, valamint a bejárat előtt kialakított, külön leválasztott tároló rész gondoskodnak.

Ez az ingatlan remek választás lehet azok számára, akik egy világos, folyamatosan karbantartott, élhető otthont keresnek egy nyugodt, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező környezetben, ahol a mindennapi kényelem és a praktikum kéz a kézben jár. Az ingatlan az Otthon Start Program feltételeinek is megfelel, így kedvezményes finanszírozási lehetőség is elérhető lehet az arra jogosult vásárlók számára.

Referenciaszám: M330816

Referencia szám: m330816 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Miskolci jó állapotú 2 egész és 1 fél szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Miskolc oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 32990000 HUF és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 523651 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a dr. Rohács Andrea összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal