Eladó felújítandó panel lakás - Székesfehérvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Székesfehérvár
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 2 fél
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:10 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:9
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Közös költség:13 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Koncz András
+36-(20)-933-3750
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
L-004724. Sziget utcában (Palotaváros) a Jancsár utcai buszmeg...
L-004724. Sziget utcában (Palotaváros) a Jancsár utcai buszmegállótól 5 perc sétára, frekventált és közkedvelt helyen, akadálymentesített, liftes épületben 9. emeleti 53 nm -es, 1+2 fél szoba elosztású, panellakás eladó.
A lépcsőház teljes egészében átesett a panelprogramon, (szigetelés, ablakcsere, radiátorok költségmegosztóval). Az előszoba, közlekedő, nappali, konyha, fürdő és a wc járólappal, 2 szoba pedig PVC-vel burkolt. Az épület közelében zöldövezeti park (horgásztavakkal), iskola, óvoda, gyógyszertár, több bolt és hipermarket található, a fő közlekedési utcák zaja nem hallatszik be a lakásba.
Autóbusz állomás 5 perc séta távolságra elérhető. Parkolás az épület körül ingyenesen megoldható. Közös költség: 13. 000 Ft / hó
A lakás tehermentes, az elhelyezkedése, elosztása, valamint, a környék infrastruktúrája miatt befektetésnek is kiváló.
Eladási irányár: 55 M Ft
Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.
For English details please send us a message or an e-mail, thank you FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Székesfehérvári felújítandó 1 egész és 2 fél szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Székesfehérvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 55000000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1037736 HUF/m2.
Az eladó lakás menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Koncz András összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

