Eladó jó állapotú panel lakás - Szekszárd (54857475)
+ 19 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó jó állapotú panel lakás Szekszárd

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
39 500 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szekszárd
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:57 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:12 000 Ft
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Szetteli Ildikó
Szetteli Ildikó
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M314560
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Szekszárd

Tolna megye Szekszárdon, az Alisca utcában eladó a második emeleten egy 57 nm lakóterületű, 2 szobás, felújított, erkélyes lakás. a panel építésű társasház a város egyik legkedveltebb utcájában található, természeti környezetben, közel a városközponthoz és mégis közel a madárcsicsergéshez.
A meleget távfűtés biztosítja radiátoros hőleadókkal. a műanyag nyílászárók újak, redőnnyel ellátottak. a padló burkolata a szobákban lamináltlap, a többi helyiségben járólap. a konyha és fürdőszoba is az eredeti óta fel lett újítva. Előny, hogy a wc külön helyiségben található és a konyhát kiegészíti egy kamra is.
A tágas előszoba L alakban egy közlekedőben folytatódik, amely praktikusan akár étkező is lehet a mérete miatt. / Pont a konyha mellet található! /
Hatalmas erkély /4, 5 nm / kapcsolódik a nappalihoz gyönyörű kilátással messzire a természetre, lombkoronákkal övezve, új, ízléses járólappal burkolva. a reggeli kávézások tökéletes színtere! Az alagsorban tároló is rendelkezésre áll a raktározáshoz. Közvetlen közelben a város legmodernebb játszótere várja a gyerekeket. Ajánlom ezt a napfényes, hangulatos, kiváló elrendezésű, tágas lakást családoknak, befektetőknek egyaránt.
Az OTP Bank támogatott és kedvező kamatozású hiteleit helyben intézzük, szükség esetén. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Szekszárdi jó állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szekszárd oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 39500000 Ft és mivel az alapterülete 57 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 692982 HUF/m2.

Az eladó lakás menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szetteli Ildikó összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Szekszárd Mészáros Lázár utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom

Neked ajánljuk, hogy könnyebben rátalálj a keresett ingatlanra

© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal