- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Hajdúsámson
- >>
Eladó jó állapotú ház - Hajdúsámson
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 52 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Hajdúsámson
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:63 m2
- Telekterület:60 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2006
- Szobaszám:4
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: HZ045908

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Hajdúsámson
Eladóvá vált egy 2006-ban épült sorházi lakás Hajdúsámsonban kerttel, családbarát környezetben! - Valóban egy lakás ÁRÁÉRT.Csendes, biztonságos környéken található a megvásárlásra kínált, 63 nm-es, belső két szintes, napfényes sorházi lakás Hajdúsámsonban. Az ingatlan közbenső elhelyezkedésének köszönhetően két oldalról fűtött, tégla szerkezete révén stabil szerkezetet kínál és kedvező rezsiköltséget ígér a gáz-cirkó fűtéssel együtt. a sorház társasházzá alakult, így a megvásárlásra kínált otthon földhivatali besorolása szerint lakás.
A lakás elosztása praktikus, nappali + 3 szobás kialakításának köszönhetően ideális választás akár családok számára is. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal, biztonsági bejárati ajtóval rendelkezik, földszintjén kialakított nappali-konyha-étkező nem rég új burkolatokat kapott. a két szint között felszerelt hűtő-fűtő klíma berendezés garantálhatja a kellemes hőmérsékletet bármely évszakban. Az emeleten 3 külön bejáratú hálószoba található, melyek jelenleg padlószőnyeg burkolattal ellátottak.
Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a saját, körülbelül összesen 60 nm-es kis kertje, amelynek hátsó részét egy 11 nm-es fedett terasz köti össze a belső élettérrel és amely tökéletes helyszínt kínál a kikapcsolódáshoz, grillezésekhez vagy baráti, családi összejövetelekhez.
A kert lehetőséget kínál mindazoknak, akik szeretik virágok ültetésével, gondozásával ékesíteni otthonuk környezetét, ám vágynak egy privátabb, pihenést nyújtó kertre is, hiszen elő és hátsókert képviselhet más-más funkciókat. Lehet például az előkertben a virágoké a főszerep, hátul pedig kialakítható a kikapcsolódást szolgáló pihenőkert.
A közelben mindössze 850 méterre buszmegálló található, ami kényelmes közlekedést biztosít és amely jól kiépített, aszfaltozott úton keresztül elérhető.
A vásárláshoz start hitel, piaci lakáshitel, valamint CSOK Plusz támogatás igénybevételére is van lehetőség.
Ha olyan ingatlant keres, ami ötvözi a nyugalmat, a kényelmet és a praktikumot, ezt az ingatlant érdemes megnéznie!
Felmerülő kérdései és a megtekinthetőség kapcsán szívesen fogadom hívását, akár hétvégi napokon is! FIX 3% lakáshitelre megvehető

