Eladó ház Hajdú-Bihar megye 15 millióig (170 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Hajdú-Bihar megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 170 db
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (31234251)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Csökmő településen, Falusi Csokra alkalmas 95 nm, alapterületű családi ház eladó. Falazata vályog, alapja...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (33293336)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdú-Bihar megyei Komádiban egy 2 szobás felújítandó Polgári Ház. Az ingatlan jól megközelíthető helyen található, a köz...
10 850 000 HUF
96 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bihardancsházai családi ház hirdetés (37327385)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1910 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Bihardancsházán nyugodt, vidéki életre vágyóknak. Bihardancsházán kínálok megvételre egy 82 m² alapterületű cs...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (93777697)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 3
A tiszató és a hortobágyi nemzeti park közvetlen KÖZELÉBEN! Egyeken, kínálunk megvételre egy 63 nm-es 3 szoba összkomfortos csa...
12 900 000 HUF
208 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (83784333)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3516 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Tetétlen településen, eladásra kínálok egy 76 nm alapterületű két szobás családi házat. Az ingatlan aszfa...
8 900 000 HUF
117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (35274518)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonszegi családi ház hirdetés (75396449)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Bakonszeg központjában 60m² családi ház, 1800m² telekkel, sok mellék épülettel. Összközművesített. Gázcsonk az udvarban. Az utca aszfaltos.
6 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (49527572)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 4
Tiszacsege központjához közel, csendes, nyugodt mellék utcában ajánlok egy szerkezetkész lakóházat. A kivitelezés elkezdődött,...
9 900 000 HUF
76 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (63554412)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 2
10 850 000 HUF
96 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharkeresztesi családi ház hirdetés (45375833)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Biharkeresztes közkedvelt részén egy szobából álló, vályogból épült tégla alapon lévő 48 négyzetméteres bonta...
15 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (18347294)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk családi lakóházat Hajdú-Bihar vármegyében Komádiban a Jókai utcába. Az ingatlan jól megközelíthető lakóövezet...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (35894299)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Hajdú-Bihar vármegyében, Szentpéterszegen, egy 53 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan 1966-ban épült,...
15 000 000 HUF
283 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (94544344)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Komádiban, üzleti lehetőséggel! Ez a komádi ingatlan igazán különleges választás, hiszen sarki telekre épül...
10 900 000 HUF
103 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (53366372)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hajdú-Bihar megye, Egyek településen eladásra kínálok egy központhoz közeli, 70 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan a 60...
10 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösszegapáti családi ház hirdetés (34538625)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2384 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Körösszegapáti csendes utcájában 1+1 félszobából álló, vályog falazatú 74 négyzetméteres családi házat, amely...
14 900 000 HUF
201 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pocsaji családi ház hirdetés (94554164)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Felújított vályogház eladó nagy telekkel Pocsajon, jó elhelyezkedéssel! Eladó Pocsaj csendes, aszfaltozott utcájában egy 1950...
13 800 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (33336349)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúszovát, Verestelep részén eladásra kínálok egy, 63 nm alapterületű, vályog falazatú családi házat. A...
14 500 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (71545727)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 6537 m2
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség Zsáka fő utcájában! Eladó a 47. Sz. Főút mellett egy 6537 m2-es telken lévő, 3 külön nyíló szobás, 78 m2-es, ö...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váncsodi családi ház hirdetés (49779962)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Szeretettel ajánlom figyelmébe! +3630/749-88-26 A 1079 m²-es telken elhelyezkedő, 81 m²-es ház egyszerű, de őszinte alapot kín...
5 900 000 HUF
72 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (42768137)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
10 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Hajdú-Bihar megye területén?
← Előző oldal1 / 9 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Hajdú-Bihar megye? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Hajdú-Bihar megye területén található eladó házak (családi házak, sorházak, ikerházak). Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok oldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod.
Neked ajánlott keresések: eladó ház Debrecen,   eladó lakás Debrecen,   eladó ház Hajdú-Bihar megye,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 5 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 10 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 20 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 30 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 35 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 40 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 45 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye 50 millióig,   eladó lakás Hajdú-Bihar megye,   eladó nyaraló Hajdú-Bihar megye,   eladó telek Hajdú-Bihar megye,   eladó tanya Hajdú-Bihar megye,   kiadó ház Hajdú-Bihar megye,   kiadó lakás Hajdú-Bihar megye,   kiadó nyaraló Hajdú-Bihar megye,   albérlet Hajdú-Bihar megye
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.