Eladó felújított ház - Nyíregyháza
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:137 m2
- Telekterület:100 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1985
- Szobaszám:4
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Révész Natália
+36-(70)-944-2086
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 4 SZOBA NAPPALIS SORHÁZI INGATLAN ELADÓ
Ságvári kertváros egyik legkedveltebb részén kínálok megvételre egy 137 m²-es, kiváló elrendezésű sorházi ingatlant.
A ház nappali mellett 4 külön nyíló hálószobával és 2 fürdőszobával rendelkezik, így tökéletes választás akár nagyobb családok számára is.
A téglaépítésű ingatlan 10 cm-es hőszigeteléssel készült, műanyag nyílászárókkal és új beltéri ajtókkal felszerelt. a felújítás teljes körű volt, egészen a vezetékrendszerekig: megújult a villamos- és vízhálózat, valamint a fűtésrendszer is. a kellemes hőérzetről kondenzációs kazán által biztosított padlófűtés gondoskodik.
Az ingatlanhoz egy 100 m²-es, parkosított, pihenőkert tartozik melléképülettel, automata öntözőrendszerrel és elektromos garázskapuval. a 25 m²-es fedett terasz ideális helyszín a kikapcsolódásra és a családi, baráti összejövetelekre.
Parkolás szempontjából egyállásos garázs, valamint két fedett autóbeálló áll rendelkezésre.
A környék csendes, nyugodt, ugyanakkor kiváló infrastruktúrával rendelkezik.
Energetikai tanúsítvány: jelenleg folyamatban, komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészül. Az ingatlan azonosítója: 100159Érdeklődni: +36709442086 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Nyíregyházai felújított 4 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 88900000 Ft és mivel az alapterülete 137 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 648905 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Révész Natália összes hirdetése között, vagy akár a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

