Eladó tanya - Spanyolország, Alora (55127831)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Alora
  • Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
  • Alkategória:Tanya
  • Alapterület:115 m2
  • Telekterület:15166 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tanya Alora, Eladó tanya - Spanyolország, Alora


Hiteles Finca afo, Veranda és Panoramic Nézetek az Álora Rugged Landscape

Az érintetlen andalúziai vidék szívében, a csenddel, a természettel és az elsöprő kilátással körülvéve, ez a bájos, 15 000 m ² -es telek található. Egy hely, ahol a béke, a tér és a szabadtéri élet a színpad középpontjába kerül, és ahol a nap ritmusát a napfény, az évszakok és a nyílt táj irányítja.

Az ingatlan birtokol a nagyon déli- után afo státusz, amely jogbiztonságot biztosít, és megerősíti, hogy az otthon hivatalosan elismert. Ez különösen vonzóvá teszi a finca-t azon vásárlók számára, akik teljes lelki nyugalommal szeretnék élvezni a vidéki tulajdont Andalúziában.

A jelenlegi tulajdonosok nemrég hozzáadott egy tágas veranda fut végig az egész ház. Ez a fedett kültéri terület a ház természetes kiterjesztése, és az év nagy részében a tökéletes árnyékos hely, hogy pihenjen, és vegye a lenyűgöző kilátás nyílik a környező táj.

Belül a finca egy nappali nyitott konyhával, négy hálószoba, egy fürdőszoba és egy praktikus tároló. a nappali fel van szerelve a közelmúltban telepített légkondicionáló, amely mind a hűtés és a fűtés, biztosítja a kényelmet minden évszakban. Ezen kívül a kandalló a hűvösebb hónapokban meleget és atmoszférát ad.

Ezen az alapon a meleg nyári hónapokban van egy talajközeli úszómedence frissítésre. a kiterjedt telek számos lehetőséget kínál a kertészkedésre, az állatok tartására vagy a kis méretű mezőgazdaságra. Jelenleg a ház mögötti területet egy helyi gazdálkodó műveli; ez a megállapodás folytatható vagy módosítható az új tulajdonos és a kívánságok szerint.

A finca a vízvezetékekhez kapcsolódik, és saját kúttal is rendelkezik, amely további lehetőségeket kínál az öntözésre és a földhasználatra.

A helyszín teljes nyugalmat és magánéletet biztosít. Az ingatlan könnyen megközelíthető egy majdnem teljesen kikövezett úton Almogía felé. Továbbá. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal