Eladó tanya - Szekszárd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:21 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szekszárd
- Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
- Alkategória:Tanya
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Uzner György
+36-(30)-528-6059
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M327205
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Szekszárd
Tolna megye Szekszárd város központjában, eladó 82 nm területen egy 58 nm alapterületű, téglából épült, 1 szobás, komfort nélküli, ház, amely jelenleg kivett présházként szerepel a tulajdoni lapon. Villany, víz, szennyvíz épületen belül, a gázvezeték pedig közvetlenül a ház előtt van elvezetve. Az egyetlen kb. 54 Nm-es tágas, hangulatos helyiség jelenleg feldolgózóként és, 20-25 fő fogadására alkalmas, vendégváróként üzemel. Itt egy mosdó WC-vel egészíti ki a teret, elkülönítve. a falak itt-ott javításra szorulnak. Ehhez kapcsolódik egy 40 m hosszú 3 m széles, kétágú, téglával kirakott pince, ahol a 13 fok hőmérséklet állandó. Három szellőzővel ellátott. a mennyezet gerendával, padlóval kirakott, az aljzat pedig téglával. Egy falépcső vezet a padlástérre, amely szerkezete kifogástalan, az egész tér beépíthető. a tető palával borított, sehol nem ázik be. Jelenleg kémény nincs. a házikó családi ház kialakítására is alkalmas, lakhatóvá tehető, fantázia kérdése igény szerint. a város közepén lehet egy családnak akár egy 120 nm -es felújított, gyönyörű háza a tetőtér beépítésével! ! ! De ajánlom befektetőknek is egyaránt, hiszen itt a város közepén kiváló lehetőség a borturizmus folytatásához.
Az energetikai tanúsítványt legkésőbb az adásvételi napjáig elkészíti az eladó. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Szekszárdi mezőgazdasági ingatlan? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó mezőgazdasági ingatlanról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó mezőgazdasági ingatlan Szekszárd oldal hirdetései között.
Az eladó mezőgazdasági ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Uzner György összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Szekszárd Mészáros Lázár utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

