Hirdető összes ingatlan hirdetése (39 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 39 db
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (75247339)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tolna megye Szekszárd város központjában, eladó 82 nm területen egy 58 nm alapterületű, téglából épült, 1 szobás, komfort nélkü...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (36354831)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd, Tartsay lakótelepén eladó egy kívülről szigetelt, felújított, 3 emeletes társasházban, 59 nm alapterület...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (91243577)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (64379892)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1296 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Tolna központjában, fő utcán eladó jó állapotú, vegyes falazatú családi ház. 1296 Nm területen 70 nm-es lakóter...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (94773979)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23491986)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 297 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében, Szekszárdon eladó egy 75 négyzetméteres családi ház amely 297 négyzetméteres telken fekszik. Egy kilométerre...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi külterületi telek hirdetés (44165333)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2873 m2
Szobaszám: n/a
Tolna Vármegyében Szekszárd Szőlőhegyen eladó egy 2873 négyzetméteres, örökpanorámás, akár két utcára kijárható, Ny-délnyugati...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (33139535)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye, Dunaszentgyörgy csendes utcájában eladó 142nm lakóterületű, vegyes falazatú, átlagos állapotú családi ház, mely...
23 500 000 HUF
165 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (68447379)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna Vármegye, Dombóvár-Gunaras üdülőövezetben, sorházi épületben, galériás garzon lakás eladó. Az ingaltan 38, 5 m2, melyben ...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (69726979)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú, családi ház. Belsőleges...
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (34935156)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: 3
Tolna Vármegyében, Kétyen eladó egy 150 négyzetméteres lakóház, amely egy 1570 négyzetméteres telken helyezkedik el. Az ingatl...
18 900 000 HUF
126 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (45538754)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2816 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna Vármegyében, Tengelicen 2816 négyzetméteren, 125 négyzetméteres lakóház eladó. a ház felújítandó, de rengeteg lehetőséget...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádvarasdi családi ház hirdetés (72547719)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 4
Eladó a Tolna megyei Völgység egyik leghangulatosabb falujában barátságos, befogadó faluközösséggel - Bonyhádvarasd csendes utc...
19 800 000 HUF
133 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (82422332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Bácsbokod települelésen eladásra kínálok egy 208 m2-es házat! Az ingatlan valamikor vendéglátó egységkén...
29 000 000 HUF
139 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (92778292)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye Dombóvár belvárosi csendes utcájában 1825 nm területen 115 nm felújítandó vegyes falazatú családi ház eladó. A ...
20 900 000 HUF
181 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bölcskei családi ház hirdetés (71652756)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 2
Természetközeli otthon Bölcske szívében? Nagy kerttel, közvetlen erdőkapcsolattal! Eladó egy bájos, 2 szobás családi ház Bölcsk...
34 500 000 HUF
345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (54477454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (39534484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegye, Dombóvár Újdombóvári részén 801 nm területen eladó 108 nm alapterületű vegyes falazatú, átlagos állapotú család...
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (87543643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd város külterületén, a Csötönyivölgyben eladó 1520 nm területen/ szőlő és gazdasági épületként nyílvántart...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (74294939)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Újvárosi részén eladó 1. emeleti 45 nm-es, jó állapotú lakás. Benne két félszoba, főzőfülke, nappali ...
34 900 000 HUF
775 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Szekszárd Mészáros Lázár utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal