Eladó jó állapotú lakás - Budapest II. kerület (21443245)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:11 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:84 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
  • Komfortosság:Dupla komfortos
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Házközponti
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Mille-Case Kft.
Mille-Case Kft.
+36-(70)-365-0827
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladásra kínálunk a II. kerület egyik legnépszerűbb, mégis cse...


Eladásra kínálunk a II. kerület egyik legnépszerűbb, mégis csendes utcájában egy különleges hangulatú, legfelső emeleti lakást egy patinás, Bauhaus jellegű társasházban. a Kút utca nyugodt, egyirányú mellékutca, amely szinte teljesen mentes az átmenő forgalomtól, miközben néhány perc sétával elérhető a Margit híd, a Széll Kálmán tér, a Mammut Bevásárlóközpont, a Fény utcai piac, a Millenáris Park és a Margit-sziget is. a környék infrastruktúrája kiváló, villamos-, hév- és buszmegállók egyaránt gyorsan megközelíthetők.

A kora 1940-es években épült, lapostetős társasház mindössze 12 lakásos, rendezett és folyamatosan karbantartott. a ház hőszigetelt, világos lépcsőháza frissen felújított, a nagy, zöld belső kert pedig különleges nyugalmat ad az itt élőknek.

84 M²-es tágas, világos terekkel rendelkezik, belmagassága közel 3 méter. Jelenlegi kialakítása szerint 2 és fél szobás, hallos elrendezésű, erkéllyel, külön fürdőszobával és WC-vel, valamint ablakos kamrával. Külön értéke a kétirányú tájolás: a konyha és a félszoba csendes, zöld kertre néz, míg a nagyobb szobák és az erkély dél–délnyugati fekvésüknek köszönhetően egész nap világosak, kilátásuk pedig fás környezetre nyílik.

Az ingatlan mintegy húsz éve teljes körű felújításon esett át, jelenlegi állapotában igény szerint korszerűsíthető, ugyanakkor egy tisztasági festés után akár azonnal költözhető. a lakás kiválóan alakítható: amerikai konyhás nappali kialakításával könnyedén 3 szobás vagy akár 2 + 2 félszobás otthonná formálható, így családosok számára is remek választás lehet.

A fűtést házközponti rendszer biztosítja radiátorokon keresztül, a melegvizet villanybojler szolgáltatja, a gáz pedig bevezetésre került. Az ingatlanhoz saját, 6 m²-es pincerekesz tartozik, emellett zárható közös kerékpártároló is rendelkezésre áll. a közös költség havi 39. 000 Ft, amely a fűtés és a vízfogyasztás díját is tartalmazza.

Ez a lakás ideális választás mindazok számára, akik egy karakteres, polgári hangulatú otthont keresnek kiváló lokációban, rengeteg lehetőséggel Budapest egyik legkedveltebb városrészében. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi jó állapotú 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 154900000 Ft és mivel az alapterülete 84 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1844048 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Mille-Case Kft. összes hirdetése között, vagy akár a/az MPD Hungary Kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal