megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:40 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:4 szintes
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Házközponti
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
La Cittá dell Acqua Kft.
La Cittá dell Acqua Kft.
+36-(70)-424-4380
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, Újlakon, ...


Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, Újlakon, a Frankel Leó úton kínálunk megvételre egy 40 m²-es, kiváló állapotú földszinti lakást, amelyhez 12 m²-es saját terasz, külön tároló, valamint a társasház közös kertjének használata is tartozik.

A lakás nyugati tájolású, a ház csendes, fás belső kertje felé néz, így a környék adottságaihoz képest kifejezetten nyugodt és világos. A terasz kellemes helyszíne lehet a reggeli kávénak vagy egy hosszú nap utáni kikapcsolódásnak. Praktikus elrendezésének köszönhetően a tágas nappali mellett külön hálószoba és kényelmes méretű fürdőszoba szolgálja a mindennapi kényelmet. Az ingatlanhoz tartozó külön tároló tovább növeli a lakás praktikumát.

A kis lakásszámú társasház rendezett, barátságos lakóközösséggel rendelkezik, így csendes, otthonos légkört biztosít.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a kiváló elhelyezkedése. Néhány perc sétával elérhető a Zsigmond tér, a Margit híd budai hídfője és a Margitsziget, miközben a környéken minden megtalálható, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges. A közelben található a Komjádi Béla Uszoda, a Panoráma Sportközpont, több park, játszótér és kutyafuttató is.

A közlekedés kiváló: néhány perc sétára található a 17-es, 19-es és 41-es villamos, a H5-ös szentendrei hév, valamint számos buszjárat, amelyekkel Budapest bármely pontja gyorsan és kényelmesen megközelíthető. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi jó állapotú 1 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 88 000 000 HUF és mivel az alapterülete 40 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 200 000 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a La Cittá dell Acqua Kft. összes hirdetése között, vagy akár a/az MPD Hungary Kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal