megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:3 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:130 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Beállóban
  • Fűtés:Elektromos
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:12 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Zámbó Zsolt
Zámbó Zsolt
+36-(30)-786-0885
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Luxus lakás az oktogontól pár percre, elegancia, prémium kivit...


Luxus lakás az oktogontól pár percre, elegancia, prémium kivitelezés és BERENDEZÉS

Teljes körűen felújított, csendes, napfényes, dél-nyugati tájolású,
klimatizált, tágas terekkel rendelkező 130 m2-s, étkező konyhás, nappali + 2 hálószobás, 2 fürdőszobás, külön gardrób helyiséggel kialakított, luxus lakás eladó, liftes házban.

A lakás elrendezése:
A bejáratból a központi elhelyezkedésű, amerikai konyhás-étkezős helyiségbe lépünk. Innen nyílik a két hálószoba – mely a Jókai utcára néz - az egyik fürdőszoba, továbbá a gardrób helyiség. A másik fürdőszoba privátként, az egyik hálószobából közvetlen bejáratú. – Zuhanyzóval, mosdóval, WC-vel.
A lakás teljesen felszerelt, a konyhabútor gépekkel beépített (hűtő, mosogatógép, sütő, főzőlap, páraelszívó, mikró). A szobák minden igényt kielégítenek, amit a fotók is visszatükröznek.

A ház eredeti nyílászáróival megegyező, új fa nyílászárók, szigetelt üvegekkel kerültek beépítésre. A hófehér beltéri ajtók és a szalagparketta padló elegáns összhatást kölcsönöz.
A lakás klimatizált, a helyiségek hűtő-fűtő befúvókkal szerelt, a központi vezérlés akár távolból, telefon készülékről is irányítható.

A ház belső udvarában egy gépjármű parkolására alkalmas beálló segíti a költségmentes parkolást.

A ház tiszta, rendezett, növényekkel díszített lépcsőházzal, valamint belső udvarral rendelkezik

A környezet magasan értékelt, : néhány perc gyalog a Parlament, Duna part, Víg színház. A 4-s, 6-s, 2-s villamosok és több busz megállója 1-2 perc, a Nyugati pályaudvar is kellemes sétával elérhető.

A lakás rövid időn belül birtokba vehető.

Amennyiben további információra van szüksége, kérem keressen.
ZZs Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi felújított 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 230 000 000 HUF és mivel az alapterülete 130 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 769 231 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zámbó Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal