Eladó jó állapotú lakás - Budapest VI. kerület (54443525)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:77 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:5 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:16 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Pati-Nagy Alexandra
Pati-Nagy Alexandra
+36-(70)-595-5755
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

VI. kerület, Teréz körút – 77 m²-es, 3 szobás lakás liftes házban

Budapest VI. kerületében, a Teréz körúton eladó egy 77 m²-es, 3. emeleti, 3 szobás lakás liftes, rendezett társasházban.

A Teréz körúti cím sokaknál elsőre a forgalmat és a zajt idézi fel, ennél a lakásnál viszont más a helyzet. Az ablakai nem közvetlenül a körútra néznek, hanem csendesebb utcára és az udvarra, így bent nyugodtabb a hangulat, miközben a belvárosi elhelyezkedés minden előnye megmarad.

A lakás elosztása kényelmesen használható: egy tágas nappali, két külön nyíló hálószoba, egy fürdőszoba WC-vel, egy külön wc, valamint egy praktikus tároló/kamra is helyet kapott benne. a délnyugati tájolás miatt világos, a belső terek kellemes fényviszonyokkal rendelkeznek.

A fűtésről cirkó gondoskodik. Az ingatlan tehermentes, per- és igénymentes, 100%-ban saját tulajdon.

Jelenleg bérlők használják, a bérleti szerződés novemberig szól, ezért annak is megfelelő lehet, aki nem azonnali költözésben gondolkodik, hanem jó elhelyezkedésű, később is könnyen hasznosítható belvárosi lakást keres.

A társasház kívül-belül rendezett, jó állapotú, lifttel rendelkezik. a környéken üzletek, éttermek, kávézók és kulturális lehetőségek is könnyen elérhetők, a közlekedés pedig kifejezetten jó: a 4-es, 6-os villamos, valamint az M1-es és M3-as metró is gyorsan megközelíthető.

Főbb jellemzők:

Budapest VI. kerület, Teréz körút
77 m²
emelet, liftes ház
3 szoba
tágas nappali + 2 külön nyíló hálószoba
fürdőszoba WC-vel
külön WC
tároló / kamra
cirkófűtés
délnyugati tájolás
ablakok csendesebb utcára és udvarra néznek
világos lakás
jelenleg bérlők használják
bérleti szerződés novemberig
tehermentes, per- és igénymentes

Ha szeretné személyesen is megnézni az ingatlant, keressen bizalommal, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 126000000 Ft és mivel az alapterülete 77 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1636364 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pati-Nagy Alexandra összes hirdetése között, vagy akár a/az Alexandra Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal