megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:82 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:117 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:5 + 2 fél
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Félemelet
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Elektromos
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:23 400 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Hallai Mónika
Hallai Mónika
+36-(30)-649-5546
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

3 az 1-ben kivételes befektetési lehetőség a VI. kerületben, a...


3 Az 1-ben kivételes befektetési lehetőség a VI. kerületben, a Színyei Merse utcában!

Budapest VI. kerületének frekventált részén, a Színyei Merse utcában kínálunk megvételre három darab, teljes körűen felújított és berendezett emeleti lakást egy liftes, jó állapotú társasházban. Az ingatlanok külön-külön és egyben is ideálisak befektetési célra.
Jelenleg a felújítások folyamatban, 2 hónapon belül birtokba vehetőek.

1. Lakás – 44 m²
Praktikus elrendezésű, világos lakás, amely konyha-étkezőből, nappaliból, utcai nézetű hálószobából, fürdőszobából WC-vel, valamint előszobából áll. Ideális egyedülállóknak vagy pároknak.

2. Lakás – 49 m²
Tágas, amerikai konyhás nappalival rendelkező ingatlan, két külön nyíló, utcai nézetű hálószobával. Emellett fürdőszoba WC-vel és előszoba is helyet kapott. Kiváló választás akár többfős bérbeadásra is.

3. Lakás – 29 m²
Kompakt, mégis jól kihasznált tér: amerikai konyhás nappali, egy udvari nézetű hálószoba, valamint fürdőszoba WC-vel. Csendes elhelyezkedése miatt különösen vonzó lehet.

Műszaki tartalom:
A lakások fűtéséről korszerű, 5, 2 kW-os hűtő-fűtő klímaberendezések gondoskodnak, melyeket elektromos fali panelek egészítenek ki a szobákban, biztosítva a komfortos hőmérsékletet minden évszakban.

Társasház:
A liftes épület rendezett, gazdaságilag stabil, pozitív mérleggel rendelkezik. Az elmúlt 5 évben jelentős felújítások történtek, többek között a gáz- és villanyvezetékek, valamint a strangok cseréje is megtörtént.

Elhelyezkedés:
A környék infrastruktúrája kiváló, a közlekedés páratlan: metró, villamos és buszmegállók néhány perc sétával elérhetők, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető.

Ez a három lakás egyben egyedülálló lehetőséget kínál biztos hozamú, értékálló befektetésre Budapest egyik legkeresettebb városrészében.
ID: 394599 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi felújított 5 egész és 2 fél szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 224 000 000 HUF és mivel az alapterülete 117 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 914 530 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hallai Mónika összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal