Eladó jó állapotú lakás - Budapest VI. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:20 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VI. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:70 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:4 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Közös költség:20 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Kecskés Hajnalka
+36-(30)-153-8671
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Világos, jó adottságokkal rendelkező lakás a VI. kerület legke...
Világos, jó adottságokkal rendelkező lakás a VI. kerület legkeresettebb részén, az Oktogon és a Nyugati tér között. Fedezze fel Budapest szívében a Vörösmarty utcában található 70 nm -es jó elosztású, jó állapotú lakást.
A lakás rendezett társasház 3. emeletén helyezkedik el és mivel nincsenek felső szomszédok ezért a lakás nyugodt és csendes.
A társasház folyamatosan karbantartott.
Az ingatlanban két tágas szoba található melyek utcai kilátással rendelkeznek, így a napfény bőségesen betölti a teret. A lakás elrendezése kiváló, tágas nappali, hálószoba, előszoba, étkező, külön konyha, fürdőszoba, külön tároló helyiség. A lakás azonnal költözhető.
Gáz (héra) fűtésrendszer biztosítja a kellemes meleget a hidegebb napokon. A nyári melegben klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.
Tárja fel ennek az eladó lakásnak a lehetőségeit, amely kiváló befektetés lehet a fővárosban! Ez a lakás tökéletes választás saját célra és kiadásra is.
Lokáció:
Mivel a Nyugati pályaudvar és az Oktogon között helyzkedil el, igy Budapest leglátványosabb részei könnyen elérhetők.
Közlekedés:
Számos közlekedési jármű könnyedén elérhető a központi elhelyezkedésnek köszönhetően.
4-6 Villamos, több buszjárat, m1, M3 metró.
Ingyenes hiteltanácsadás igényelhető.
Várom hívását ha szeretné megtekínteni ezt az ingatlant.
ID:396869 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VI. kerületi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VI. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 98 000 000 HUF és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 400 000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kecskés Hajnalka összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

