megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:65 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:59 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:5
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:K
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Balázs István Jácint
Balázs István Jácint
+36-(70)-234-9886
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK010395
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 8. ker.


Fiatalos otthon a VIII. kerületben, azonnal költözhető állapotban!

Budapest belvárosában, a Lujza utcában kínáljuk megvételre ezt az 59 m²-es, felújított lakást, liftes ház ötödik emeletén. a lakás praktikus elrendezésű, és tartozik hozzá egy 10 m²-es, napfényes Lodzsa is, amely egy szuper kiülős lehetőséget biztosít, akár egy elektromos grill is elfér rajta.

A lakásban lévő bútorok megegyezés tárgyát képezik, opcionálisak, a felújításnak köszönhetően gyorsan és kényelmesen beköltözhető.

A lakástól 3 perc sétára található villamos- és buszmegállókból a Keleti pályaudvar és a Blaha Lujza tér is percek alatt elérhető. Szintén 3 perc sétára található a Teleki téri piac, benne egy Lidl áruház. a közelben óvoda, iskola, orvosi rendelő, park és játszótér is található.

Ideális választás fiatal pároknak, első lakásvásárlóknak, vagy befektetőknek, akik hosszútávú kiadásban gondolkodnak.

Ha felkeltette érdeklődését, várom megkeresését! :)

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: lk010395 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 77 400 000 HUF és mivel az alapterülete 59 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 311 864 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balázs István Jácint összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kispest összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal